Balkan Gaming Global Restart[REOTVORENJE]

Započeo Gamer, Februar 17, 2010, 21:58:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

         |____Balkan Gaming SA:MP____|
         Vam predstavlja:

         Balkan Gaming Global Restart
------------------------------------------------------------
1.Radimo global restart i reotvorenje tako da ce svi igraci poceti igrat od lvl-a 1 bez, kuce, bizza, bez lidera i organizacije, itd.

------------------------------------------------------------
2.
- Ubacili smo dosta novih stvari kao npr. bizzeve, trenutno imamo 67 bizzeva na serveru(najvise sbizzova)
- Imamo dosta evenata kao npr. Street Race 302, Drift Race 104, FlatOut, Skakanje s padobranom itd.
- Ubacili smo nekoliko novih org. i nekoliko tajnih org., ako zelite uci u neku tajnu org. prvo morate uci u neku organizaciju koja vas kvalificira za tu tajnu org.(primjer: morate uci u LCN da bi ste poslije mogli u neku tajniju mafiju za koju nezna nitko osim scriptera i njenih clanova)
- Svaka organizacija ima svoju opremu ako im zatreba, ali uvijek moraju platiti za opremu
- Kao u RL i ovdje mozete opljackati banku i zaraditi novac na brzinu, ali pazite se policije ;)
- Imamo oruzarnu u koju se mozete uclaniti i onda posuditi neku pusku koju ste odabrali kada ste se uclanili, komande su: /pistolj /posudi
- Imamo takodjer i streljanu u koju ako zelite mozete doci uclaniti se i pucati, da se rijesite stresa, komande su: /uclanise /uzmipusku /uzmimetke
- Ako zelite legalan posao odite u Gradsku Vijecnicu, ali ako ocete malo prljavo zaradivati morate se snaci tako da trazite :D
- Licenseri vam netrebaju dati samo licensu za voznju auta vec i registracijsku tablicu tako da ako vas policija zaustavi da vidi vasu tablicu
- Na karti imate oznacene lokacije nekih zgrada kao npr. Bar, Gradska Vijecnica, Burg, itd.
- Imate bankomate po cijelome gradu tako da nemorate ici u banku
- Kada udete u auto vam pise ime tog auta health tog auta i brzina koliko vozite
- Svaki donator dobije jedan auto koji zeli i gdje zeli, a takodjer ima i nekoliko donator autiju po cijelome gradu
- Jos punoo punoo dobrih skripti cete otkriti samo ako dodete u petak 19.02.2010. na 88.198.69.101:7778

------------------------------------------------------------
3.
- To bi bilo sve od Balkan Gaming Teama
- Zeljno vas ocekujemo 19.02.2010.


      BalkanGaming Team: Misko0 & Gamer
      Head Admin Info: [email protected]
      IP Adresa: 88.198.69.101:7778
      Forum Adresa: www.balkangaming.info
      Tekst napisao: Gamer
      Tekst objavio: Gamer
  //--------------------------------------------------------------------\\



dijeluje mi dobro...
možda vas nekada posjetim ako uspijete...  8)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator



Želim vam svu srecu, sjecam se kad vam je bilo 24 igraca kad sam vidio jednom, sretno! :D ;)

r4z0r


Go Miško.. Jedva čekam da se opet otvori.. (:

Admini i GameMasteri su isti ?

Citat: Frenky (: poslato Februar 18, 2010, 17:06:41 POSLE PODNE
Go Miško.. Jedva čekam da se opet otvori.. (:

Admini i GameMasteri su isti ?

Pametnije bi bilo to pitat na vasem forumu a ne tu, ne vjerjem da je misko tu tako cesto

lepo napravljeno  ;D nadam se ce te imati puno igraca  ;)
Panda,Razor FTW


Citat: elmedin poslato Februar 19, 2010, 10:37:43 PRE PODNE
Balkan Gaming, pa kolko vas je sa takvim imenom ??
http://balkan-gaming.isgreat.org/rpg/index.php
hahahh decki ukrali ime :S...neznaju svoje smislit


BalkanGaming Community

tak su i oni sto mi je propala gamezona isto ukrali moje ime i sad stavili neznaju nac drugo


nije mi bas neki server,ali svejedno...sretno...nadam se da ce tu uspijet  ;) ;) :D







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




iYoko

Cek cek cek cek... Taj Misko0 to je Missek_Speed?  ???