[GM] Balkan Pro EWolution RPG [0.3d] Mod uklonjen od strane Brky-a

Započeo ....Brky...., Januar 15, 2012, 23:27:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Napravio mod: Brky_Depp
Izmapao mod: Brky_Depp
Mali opis moda:
Vako napravio sam neki mod ima dosta dobri stvari ima dosta bizova kuca i ostaloga
sve org i bande:
Milicija
BIA
JNA
LCN
Yakuza
Balas
Carbon Races
LS neka banda
itd
Mod sam odlucio postaviti iz razloga zato sto meni netreba a nekome moze pomoci ;)
ako nekome treba pomoc oko necega na modu ili da nesto nerazumije neka se javi na PP

Link 1:
Link 2:
Poslednja Izmena: Mart 09, 2012, 18:23:40 POSLE PODNE od [BM] Edward_Northon


Mod je odlican,ja sam testiro,meni se svidja :)

samo pazite imate bug na anti chetu kada kucate /specplayer i id banuje ga  to nisam popravljao :D

Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.


Ima jedan problem... Kad sam usao d atestiram tu skriptu da vidim kakva je ono ukucam Rcon pass i onda dodjem IG i sad ja pocnem se igrat ali je problem sa adminom zar automacki nebi trebo imati admina 1338 , i ajd ja ukucam /makeadmin ono id svoj stavim i stavim onda 1338 i Enter i kaze mi da nisam autoriziran koristit tu komandu. kako to da fixam - jeli ja neznam ili ima neki problem.

pa prijavi se nako na server i kasnije odes u mod i u folderu tamo stavis admina 1338

imas u scriptfiles Korisnici folder...nadjes svoj nick i dadnes si admina... vidices ima Adminlevel tu umjesto 0 dodas 1338
ili udjes IG i /rcon login password i /makeadmin ID 1338
Poslednja Izmena: Januar 16, 2012, 19:08:22 POSLE PODNE od Kyle(West)

Ima puno bagova koje moras ispravit al dobra za posluzit  :P


Streets Racers RPG/DM
Ip: 88.198.69.101:7777
Forum: www.streetracers.smffy. com


Johnny_Bash

ovao sakam da pitam kde se nalazi ono otok i izgubjeni grad nemogu traziti jel kucen server mn lag imati nemogo traziti ..  ;D ali dobar mod

nezz dje se nalazi taj grad nisam nikada trazio xD a mozda ga i nema

Johnny_Bash

Citat: [BPE] Brky_Depp poslato Januar 18, 2012, 19:42:04 POSLE PODNE
nezz dje se nalazi taj grad nisam nikada trazio xD a mozda ga i nema

Okej ali video sam u skriptu ali fala

nista ovoje dobar mod ali meni nije posluzio posto nisam imao igrace ako je neko otvorio server sa ovim modim neki mi posalje ip u PP