[Otvorenje] >> Tera Gaming Community << v 1.0.0 stabile

Započeo J4€k, Januar 15, 2012, 17:57:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k


PoÅ¡tovani obaveÅ¡tavamo Vas da će se danas u 18:01 otvoriti Tera Server.Zamolili bih smo Vas da doÄ'ete u Å¡to većem broju .Mod je raÄ'en od nule te je prvi put puÅ¡ten u javnost i naravno nadamo se da neće biti bugova .Mod jos nije usavrÅ¡en te znamo da ce biti puno upita na /pomoc ali zato su tu admini i Gm-ovi da pomognu.Možete očekivati puno updatova nakon otvorenja. Mnogi sistemi su dinamicni (Kuce,Stanovi,Bizzovi,COS) te ima par unikatnih ideja koje ce te vidjeti na daljnim updatima

Obavijest dolje










IP: 88.198.5.164:2012




















Obavijest




PoÅ¡tovani poÅ¡to smo imali problema prilikom otvaranja trenutno zatvaramo server.U planu je preureÄ'enje svega , od moda pa do foruma.Neki sistemi na modu će biti uklonjeni i stavljeni novi sistemi takoder ce biti dosta mijenjanja u vezi moda , te ovaj se put nećemo nigdje žuriti.
Jedno vrijeme neće vam biti moguć pristup forumu dok ga ne sredimo jer ga planiramo redizajnirati

O svemu ostalom će te biti obaviješteni na vrijeme.
Hvala



Tera Gaming Team







Poslednja Izmena: Januar 17, 2012, 17:50:45 POSLE PODNE od Raven

Paco

sretno ali nez jel ovo bug ili nije ja pritisnem tab i pise koliko ima igraca a samo sebe na listi vidim xD

J4€k

Da trebat ce nam kad fali pola stvari -.-

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 15, 2012, 18:29:01 POSLE PODNE
sretno ali nez jel ovo bug ili nije ja pritisnem tab i pise koliko ima igraca a samo sebe na listi vidim xD

Nije bug vec su svi crni tako je skripter stavio i ja jos ne razumjem zasto

Mozda je fulio boju koja se stavlja na konektiranju/logiranju xD
btw. Neka vam je sretno... :)
Just one more time.

Luis je dobar momak xD
Znam ga jos kad je igro na Weberu prije, sredit ce on to :)

Sretno momci :)

J4€k

Hvala svima , dodana je nova obavijest

Pacino , nebrini vec se poceo raditi novi into tj ono kod reg / log sistema