[MAP]24/7

Započeo nemanja997, Januar 15, 2012, 15:20:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Brv, samo mi se ne svidjaju ova vrata ulazna, sve ostalo ok ;P


9/10
Popravi exterijer malo, dodaj neki prozor, mozda bolja vrata i bice 10/10

Citat: [TL:RP] Razer poslato Januar 15, 2012, 15:25:28 POSLE PODNE
Brv, samo mi se ne svidjaju ova vrata ulazna, sve ostalo ok ;P

+
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo dodao sam neke prozore sad mislim da izgleda malo bolje.Edit sam prvu sliku




Citat: Lucky Luciano poslato Januar 15, 2012, 15:46:50 POSLE PODNE
Premalo detalja, 7.24/10. :)

A sta bi ti za 24/7 ? Vrtesku sa onim korpama i gore da se okaci medvedic pa ko ga prvi uhvati da dobije popust?  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 15, 2012, 16:07:27 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 15, 2012, 15:46:50 POSLE PODNE
Premalo detalja, 7.24/10. :)

A sta bi ti za 24/7 ? Vrtesku sa onim korpama i gore da se okaci medvedic pa ko ga prvi uhvati da dobije popust?  ::)

Bas to ! :*




Sad je dobro, samo promeni ova vrata ko Boga te molim ! :D

Eto promenio sam vrata i prozore.Edit prva slika  :) :)


Mr.Gagi

Dobro je svidja mi se 10/10 sve je ok :)

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 15, 2012, 16:07:27 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 15, 2012, 15:46:50 POSLE PODNE
Premalo detalja, 7.24/10. :)

A sta bi ti za 24/7 ? Vrtesku sa onim korpama i gore da se okaci medvedic pa ko ga prvi uhvati da dobije popust?  ::)

Kru´ te ranio, samo sam rekao da bih mi se viÅ¡e sviÄ'alo sa malo viÅ¡e detalja.


A još nije mi jasno:


EXTERIOR, Ova vrata:



INTERIOR, Ova vrata:
Poslednja Izmena: Januar 15, 2012, 17:46:21 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Kada bi krenuo da citas ove postove iznad da je zamenio vrata i 1. sliku mozda bi ti bilo i jasnije..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri