OKUPLJANJE STARE EKIPE!

Započeo admin, Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

M-Gun

Soprano legenda si....samo ja se pitam jesam li ja tu pozvan ,,,ako se racuna godina i 2 mjeseca ,,,,,neznam ja kako vi odlucivate ko je stari igrac a ko ne :D

Ja sam na DMu godinu i 7 mjeseci ako mogu doc doci cu

Svi su pozvani, ali cilj ovoga je okupiti staru ekipu... a to se odnosi na one koji su prije oko 2-1.5 godine igrali na CH...
Doći ću, a vjerovatno budu došli i John Skovacin, Luis Monzich, Antonio Lavoazje i Dodo Becks samnom.


M-Gun

ooo Tecca,bajra,komadina,soprano,marc crack itd itd to je raja :D HINKO oooooo

Ernest,Bajra,Ljesnik,Injac,Neo,Tomos,Mikic,Brutale,Bare,Gibs,Bizzaro,Karaula,Vule,Sale,Banks,Giant...toe meni bilo uzivanje..=)

Vidim da vas dosta ne shvaca koja su stara vremena CH ;D


znam ja kaj je staro..2007 PEN 1 i to..jbg..ja nisam tad igrao nisam znao za to..ja sam se tek pocetkom 9 mjeseca 2008 ukljucio...jbg..i Gioo znam ja ko su stari igraci vjeruj..:D..ne mislim za sebe..al znam dosta starijih..:)

aaaaaaaaaaa ;D tu moram doci ak ce biti stari mOD bio sam MD igrao sam vise od 1 god na CH dok nije poceo se mjenjati mod i tada sam i otisao

iYoko

Od ovih koje ste navieli sjecam se Ernesta, Bajre (zakon lik), Neo, Brutale i Sale... Ovih drugih bas i ne...


M-Gun

Ja znam gotovo sve stare igrace tj. Legende ,vecinu sam ih zicom upoznao a vecinu i u rl ;) :D :P

[CH]grudvo

podrzavam doci cu samo me obavijestite :D

Jel ce ovo biti odrzano,ili opet kurac,kao i u predhodnih godina  :o

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Ma svi su pozvani, ali narocito stara ekipa, i ovo ce biti odrzano i nedjelju 28.02.2010. u 20h, IP i ostale podatke cete dobiti na vrijeme...