OKUPLJANJE STARE EKIPE!

Započeo admin, Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovo cu postati ovdje buduci da je u interesu mnogih ova ideja, i buduci da nije nikakvo reklamiranje i sl...

Uglavnom, svi ovdje znamo da je "kolijevka" SA:MP-a na Balkanu zapravo CH, svi znamo da je vecina servera nastala upravo od CH servera, tj da su to uglavnom bivsi igraci, skripteri i admini CH-a koji su se odvojili i osnovali svoje nove servere.
Zadnjih dana, na CH-u se pojavio prilican broj starih igraca, medutim oni ne zele ponovno aktivno igrati, njihova zelja da je ponovno na jedan dan zaigraju sa starom ekipom na starom CH modu i na njihovu zamolbu, odlucili smo to pokusati nekako i realizirati.

Naime, ta ideja mi je i prije padala na pamet, medutim nisam htio to sam raditi da ne bi opet bilo da favoriziram CH, medutim neki dan mi se stari CH igrac "Cena" javio i pitao me da li mu mogu iznajmiti neki server na kojem bi se na jedan dan okupila sva stara ekipa. Rekao sam nema problema, moze. Tako da smo u organizaciju ukljucili i John-a, inace nekadasnji 1338 na ch-u, zapravo jednostavno receno nekadasnja "desna ruka" CH servera.

Tako da sam odlucio da ce se to okupljanje jedan dan (kad se dogovorimo) odraditi na CH DM serveru, tj taj dan CH DM server ce biti zatvoren jer ce na njega biti stavljen stari CH mod.

Takoder, organiziranje jos uvijek traje i po mom misljenju, ovo bi se trebalo dogoditi 27. ili 28.02. ali o tome cete biti na vrijeme obavijesteni.
Takoder, pozivamo sve vlasnike servera da sudjeluju u ovome (Vlasnike koji su nekada igrali na CH i koji se osjecaju kao dio stare CH ekipe), vecina vlasnika ce taj dan dobiti admina na serveru, eto cisto radi reda da mogu paziti da ne uleti neki cheater i sl. iako smatram da se to ne bi trebalo dogoditi jer je to ipak samo okupljanje stare ekipe na jedan dan, da se prisjete starih dana.

Taj dan, ne trazim od nikoga da zatvori svoj server, niti ce CH zatvoriti svoj server, a razlog tome je da mi zapravo zelimo samo okupiti staru ekipu i da nije bitan broj ljudi koji dode, ne zelimo zatvoriti na taj dan servere, da ne bi na kraju dosla nova SA:MP ekipa, a to onda nece biti to. Cilj je da dode sto vise stare ekipe i da se zabavimo taj dan i prisjetimo nekih prijasnjih vremena na starom CH modu.

Od ostalih koji zele sudjelovati na ovom okupljanju, ocekujem da obavijeste svoje prijatelje, rodake i sl (sve one koji se smatraju starom CH ekipom), tako da bude sto vise stare ekipe taj dan na serveru, takoder oglasite ovo gdje mozete, tako da budemo sigurni da je vecina stare ekipe procitala ovo.

Nadam se da vam se ideja svida i da cete nas podrzati u ovome. Vise INFO cete dobiti uskoro.

Lp,
Benjamin

Očekuj mene da ču doÄ'i, evo sada sam stavio da mi se skida GTA SA, a javiti ču GiB-u da doÄ'e ipak on je nekoč bio glavni scripter i 1337 :D



Gdje je Dujma i GeForce u svoj ovoj prici?  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Februar 17, 2010, 18:54:00 POSLE PODNE
Gdje je Dujma i GeForce u svoj ovoj prici?  :-[
Dujma i GeForce su "proizvedeni" na CH, a u te detalje necu ulaziti niti cu ulaziti u to ovdje javno na forumu. Necu ja nikoga nagovarati na ista, meni je dovoljno da ovo John podrzava koji ujedno s njim vodi GF, a ovo se ustalom i ne tice GF, tj ovo se iskljucivo tice starih igraca, i Dujma je stari igrac ali njegova je stvar oce li doci ili nece i ne vidim kakve veze ima GF i Dujma sa ovom temom...

Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces
Mikro Design Owner

www.mikro-design.info

Big Community Owner

www.big-community.info

MrBaff

Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces
jebiga propade 'projekt okupljanje stare ekipe!'   :D

Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces
Pa da ukradeš scriptu starog moda hahha, mislim da benjo nije toliko glup :)



Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces

Ne treba Boris...

Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces

Cuj lika  ???
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Februar 17, 2010, 19:41:57 POSLE PODNE
Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces

Cuj lika  ???
Pa to ti je poziv na posuÄ'ivanje starog CH moda =)



Citat: ZicMortal poslato Februar 17, 2010, 19:41:57 POSLE PODNE
Citat: [BF]Boris poslato Februar 17, 2010, 19:02:25 POSLE PODNE
Soprano ako treba ja cu ti dati moj cpanel posto nekoristim moj server.. imas moj msn sutra cemo se dogovoriti ako oces

Cuj lika  ???

Jbg, pusti djecu, nego on je vec na jedan acc banan 4ever, neka se smiri da ne usprska i ovaj :D

Citat: Soprano poslato Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE
Takoder, pozivamo sve vlasnike servera da sudjeluju u ovome

:D :D :D

Navratim ja svako toliko na CH da vidim sta je novo nas Benjo smislio  :D Zadnji put su mi pokazali platformu i vasu "military bazu" gdje zivite vi headi...

Al ti jos nisi bio kod mene, Benjo. Natjerat cu te kad tad, a dotad, mozda svratim na to okupljanje  :) Kad nece brdo Muhamedu, Muhamed ce na brdo  :D (u ovom slucaju je Benjo brdo)  ;D

Citat: [ST]Injection poslato Februar 17, 2010, 19:48:23 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE
Takoder, pozivamo sve vlasnike servera da sudjeluju u ovome

:D :D :D

Navratim ja svako toliko na CH da vidim sta je novo nas Benjo smislio  :D Zadnji put su mi pokazali platformu i vasu "military bazu" gdje zivite vi headi...

Al ti jos nisi bio kod mene, Benjo. Natjerat cu te kad tad, a dotad, mozda svratim na to okupljanje  :) Kad nece brdo Muhamedu, Muhamed ce na brdo  :D (u ovom slucaju je Benjo brdo)  ;D

Hahah, a najbolja fora je da taam di headi zive zivim i ja...xD a nisam head...cak i ogradu mogu otvarat... ;)

Citat: [ST]Injection poslato Februar 17, 2010, 19:48:23 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE
Takoder, pozivamo sve vlasnike servera da sudjeluju u ovome

:D :D :D

Navratim ja svako toliko na CH da vidim sta je novo nas Benjo smislio  :D Zadnji put su mi pokazali platformu i vasu "military bazu" gdje zivite vi headi...

Al ti jos nisi bio kod mene, Benjo. Natjerat cu te kad tad, a dotad, mozda svratim na to okupljanje  :) Kad nece brdo Muhamedu, Muhamed ce na brdo  :D (u ovom slucaju je Benjo brdo)  ;D

Haha a tko zna, mozda me jednom i natjeras da svratim ali MOZDA hehe

Citat: Soprano poslato Februar 17, 2010, 18:21:48 POSLE PODNE
Tako da sam odlucio da ce se to okupljanje jedan dan (kad se dogovorimo) odraditi na CH DM serveru, tj taj dan CH DM server ce biti zatvoren jer ce na njega biti stavljen stari CH mod.
wtf ? obavesti nas malo u admin chatu na ch o tome.. :S









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |