[Pomoc] Auto.

Započeo MEMOREX™️, Januar 14, 2012, 03:10:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Nije problem. Dobio sam Ideu ovako, vidia saam to na 1 serveru, Znaci Ima jedan auto a kad udjes u njega da mu se pocunu borojit pare znaci dok sedi u autu da mu samo pare idu na +. A kad izadje da prestanu pare ici na +. Da stane dokle je doslo. Ako me kontate.
Dio skripte:
Za sad imam ovako nesto:

if(strcmp("/autoon", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(IsPlayerAdmin(playerid))
{
        NewAuto = AddStaticVehicleEx(451,1568.12300000,-1370.28830000,190.49490000,161.22000000,0,0,600); //Turismo
        }
return 1;
}
if(strcmp("/autooff", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(IsPlayerAdmin(playerid))
{
        DestroyVehicle(NewAuto);
        }
return 1;
}

Mislim da bi to nesto trebalo Biti OnPlayerEnterVehicle ili OnPlayerExitVehicle ili OnPlayerStateChange pa PLAYER_STATE_DRIVER .... I jos nesto da ima taj auto Marker na mepi. Znaci da je  uvjek oznacen na mapi.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):// Nemam nista od slika/videa
Poslednja Izmena: Januar 14, 2012, 03:14:35 PRE PODNE od Memorexâ„¢
Skriptam za pare

NapraviÅ¡ neku varijablu i kad uÄ'e u auto postaviÅ¡ mu tu varijablu na 1 i onda napraviÅ¡ timer pod OnGameModeInit i taj timer neka ima provjeru dali igrači imaju tu varijablu na 1 ako imaju neka im daje novce i kada izaÄ'e iz vozila samo ubijeÅ¡ timer.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 14, 2012, 03:41:57 PRE PODNE
NapraviÅ¡ neku varijablu i kad uÄ'e u auto postaviÅ¡ mu tu varijablu na 1 i onda napraviÅ¡ timer pod OnGameModeInit i taj timer neka ima provjeru dali igrači imaju tu varijablu na 1 ako imaju neka im daje novce i kada izaÄ'e iz vozila samo ubijeÅ¡ timer.

Mozes mi reci kako?? :)
Skriptam za pare