Cyber RP | Glen Park Ballas

Započeo []Flynâ„¢, Januar 13, 2012, 07:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 13, 2012, 15:35:08 POSLE PODNE
Po meni NON RP-Plastenici vutre pored ceste odmah(to treba biti sakriveno)a ne ovako i corav ce vidit.
Uopste nije pored ceste. + Preporucio bih ti da malo odgledas americke filmove, pa ces i sam videti  ;)



Citat: Igi_Guduric poslato Januar 13, 2012, 16:38:09 POSLE PODNE
Pa lepo svaka cats 9/10
Hvala : )

Ajde daj ne lupetaj,to je malo pored te kucice tu u glen parku a to i budala vidi to znaci ja sad iza svoje zgrade 20 metara od ceste stavim 3 plastenika od droge pa i budala bi vidio..
[/center]

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 13, 2012, 18:15:58 POSLE PODNE
Ajde daj ne lupetaj,to je malo pored te kucice tu u glen parku a to i budala vidi to znaci ja sad iza svoje zgrade 20 metara od ceste stavim 3 plastenika od droge pa i budala bi vidio..

Dobro i sta sad? Tvoje je samo da ocenis mapu, a ne da spamujes sta ce da vide "budale"
Prekini
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mapa nije nesto.. Nije mi jasno zasto si isao stavljat ove bicikle i ostale stvari za teretanu. Takodjer nevidim razloga za onaj aparat/automat za igrat koji stoji vani.. Staklenike makni, ali vutru pusti da raste samo probaj sakrit negdje iza kuce..  8) 7/10

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Citat: Kudrow poslato Januar 14, 2012, 07:23:13 PRE PODNE
Nije mi jasno zasto si isao stavljat ove bicikle i ostale stvari za teretanu.
Ma tako da stoje da ih gledaju. Pa naravno da vezbaju...

CitatTakodjer nevidim razloga za onaj aparat/automat za igrat koji stoji vani..
Da igraju? Ceo dan ce sedeti u fotelji i gledati u TV   ???

CitatStaklenike makni, ali vutru pusti da raste samo probaj sakrit negdje iza kuce..  8) 7/10
To i jeste iza kuce, ali takvo je dvoriste da se sve vidi :D



Hvala  8)

Mozda sam bio malo kritican, ali eto..  :P Naveo sam samo lose stvari a trebao sam i dobre, no eto.. Pripazit cu ubuduce. Nadam se da se nitko ne ljuti zbog toga.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: Kudrow poslato Januar 14, 2012, 23:14:48 POSLE PODNE
Mozda sam bio malo kritican, ali eto..  :P Naveo sam samo lose stvari a trebao sam i dobre, no eto.. Pripazit cu ubuduce. Nadam se da se nitko ne ljuti zbog toga.
Ma nisi, opusteno  :D



Citat: [BU] Zino Davidoff poslato Januar 15, 2012, 06:27:24 PRE PODNE
Odlicna mapa, full RP, 10/10
Hvala : )


ovo valja,stvarno lijepo i RP, a to mi se svida :D


Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.


Citat: Momak poslato Januar 23, 2012, 18:10:26 POSLE PODNE
Ne svima mi se nikako,nije to mjesto za takvu bandu + imaju ubacena vozila sto nije RP.Neka si zaraduju pare pa tada kupe auto

-1/10

Promeni taj nick, jedan je Momak
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Momak poslato Januar 23, 2012, 18:40:53 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 23, 2012, 18:16:56 POSLE PODNE
Citat: Momak poslato Januar 23, 2012, 18:10:26 POSLE PODNE
Ne svima mi se nikako,nije to mjesto za takvu bandu + imaju ubacena vozila sto nije RP.Neka si zaraduju pare pa tada kupe auto

-1/10

Promeni taj nick, jedan je Momak

Cekaj malo zasto bih ja to morao mjenjat,ako me svi prijatelji zovu momak.Briga mene sto tu ima jedan momak,ja mu nisam sigurno uzeo nick,nego je to iz real lifa.Boli me [cenzura],ja se svugdje tako zovem pa cu se i tu

Oces da vidis da neces ?
Promeni nick, ili barem dodaj jos nesto na njega
Poslednja Izmena: Januar 23, 2012, 18:52:58 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri