eXtreme StuntageS

Započeo MaykoX, Februar 17, 2010, 10:00:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


http://extremestuntages.co.cc/

Informacije o poslužitelju

Server IP: 64.120.14.202:9500
Server mjesta: 25
Server Forum: http://extremestuntages.co.cc/

Mogućnosti

10.000 + Objekti
100 + teleportira
NPC's
Mnogo Vozila
24 / 7 Server
Nema Laga!
DM Zone
Stunt Zone
Anticheat
Admin mjesta su otvorene!
Helper mjesta su otvorene!
EventMaker mjesta su otvorene!

Server je potpuno u enlglish lang.. !

~GooglE TranslatoR :P
Poslednja Izmena: April 07, 2010, 22:17:08 POSLE PODNE od MaykoX

Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:00:37 PRE PODNE

postao jedan od najboljih zajednici! Mi smo nenadmašne scripterji rade jako puno s našeg servera.
To nije obična roleplay server ... To je
[/size]

LOL!

Forum:smfforfree,zar je tako tesko platit host il barem uzet free.Ako se nevaram LARP mod sitno editiran.

Mogu vam samo rec SRETNO!Jer ce vam stvarno trebat i previse srece da uspijete ;).

XD Englenski Server

EDIT: I nije LARP nego GF XD ja bio cini se dobar samo sto ce englenski pravit granicu al ok
Poslednja Izmena: Februar 17, 2010, 10:48:21 PRE PODNE od L3O RUL3

Citat: dinkO14 poslato Februar 17, 2010, 10:05:03 PRE PODNE
Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:00:37 PRE PODNE

postao jedan od najboljih zajednici! Mi smo nenadmašne scripterji rade jako puno s našeg servera.
To nije obična roleplay server ... To je
[/size]

LOL!

Forum:smfforfree,zar je tako tesko platit host il barem uzet free.Ako se nevaram LARP mod sitno editiran.

Mogu vam samo rec SRETNO!Jer ce vam stvarno trebat i previse srece da uspijete ;).

Prvi dan smo imali 24 igrača (jučer). A to nije LARP ureÄ'ivati ovaj je Bog Otac urediti male stvari iz LARP, Å¡to smo se u nas GameMode. Pa nisam ja naredio foruma po suvlasnik.
Poslednja Izmena: Februar 17, 2010, 10:20:36 PRE PODNE od MaykoX

Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:18:11 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Februar 17, 2010, 10:05:03 PRE PODNE
Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:00:37 PRE PODNE

postao jedan od najboljih zajednici! Mi smo nenadmašne scripterji rade jako puno s našeg servera.
To nije obična roleplay server ... To je
[/size]

LOL!

Forum:smfforfree,zar je tako tesko platit host il barem uzet free.Ako se nevaram LARP mod sitno editiran.

Mogu vam samo rec SRETNO!Jer ce vam stvarno trebat i previse srece da uspijete ;).

Prvi dan smo imeli 24 igralcev (Vceraj). In to ni LARP edit to je God Father edit s majhnimi stvarmi iz LARP, ki smo jih dali v nas GameMode.
wtf ? prevedi









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

iYoko

Citat: Trmka poslato Februar 17, 2010, 10:19:53 PRE PODNE
Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:18:11 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Februar 17, 2010, 10:05:03 PRE PODNE
Citat: MaykoX poslato Februar 17, 2010, 10:00:37 PRE PODNE

postao jedan od najboljih zajednici! Mi smo nenadmašne scripterji rade jako puno s našeg servera.
To nije obična roleplay server ... To je
[/size]

LOL!

Forum:smfforfree,zar je tako tesko platit host il barem uzet free.Ako se nevaram LARP mod sitno editiran.

Mogu vam samo rec SRETNO!Jer ce vam stvarno trebat i previse srece da uspijete ;).

Prvi dan smo imeli 24 igralcev (Vceraj). In to ni LARP edit to je God Father edit s majhnimi stvarmi iz LARP, ki smo jih dali v nas GameMode.
wtf ? prevedi
CitatPrvi dan smo imali 24 igraca (Navecer). To nije LARP edit to je God Father edit sa malo stvari iz LARP, koji smo stavili u nas GameMode.

Napravili ste server za cijeli svijet, pa kad ne bi prvi dan imali barem ta 24 igraca, to bi bila sramota jer niste bazirani samo na razini Balkana, nego ste na razini cijelog svijeta.

Mogu samo reci; Tako blizu, a tako daleko  :'(
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]


Dečki sretno sa serverom....


sanjam i ja Apriliu Pegaso ali nikako da kupim  :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

r4z0r

Sretno sa serverom , izgleda lijepo ali jos jedan edit .



iYoko

You still have a rather small amount of players... Fon instance, CH (CroHarzegovina) witch is basen only on players from Balcan has around 100-200 players regularly and judjing by your 25 slot's... It's not good for you... I wish you luck but I doubt you will ever succeed.

Citat: [EFS]iYoko.pdn poslato April 07, 2010, 22:24:36 POSLE PODNE
You still have a rather small amount of players... Fon instance, CH (CroHarzegovina) witch is basen only on players from Balcan has around 100-200 players regularly and judjing by your 25 slot's... It's not good for you... I wish you luck but I doubt you will ever succeed.

Ja scriptam da ćete biti u mogućnosti odabrati difrent jezika, tako poslužitelj htijenje biti balkanske / Ang ...