Potreban mi je jedan *iskusan* maper i skripter....

Započeo Alem_Hadzic, Januar 11, 2012, 23:32:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Veliki pozdrav svima ....odavno sam imao zelju da napravim svoj server na kojem cu ja odrediti pravila i postaviti stvari onako kako ja zelim.....imam dosta iskustva sto se tice igre na serverima i imam jako kvalitetnih ideja vezanih za organizacije poslove itd itd........sto se tice kreiranja mapa u MTA snalazim se solidno i uspio sam napravit par organizacija s tim da imam problema sa ubacivanjem interijera :D ...... bilo bi mi drago da mi se javi neki strucnjak da malo s njim razgovaram o ovome ako nista preko SKYPEA......da mi objasni neke osnovne stvari o kreiranju servera da znam odakle poceti......pokusavao sam i to da nadogradzujem na vec postojeci GM ali mi se to nikako nesvidza radije bih se patio godinu dana i napravio vlastiti u tom slucaju bar bi znao na cemu sam i bilo bi sve po propisima.......VELIKI POZDRAV SVIMA ... I UNAPRIJED HVALA

moj skype je:   budala321     (lokacija je Zagreb Hrvatska)

Procitaj pravila.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri