Par rijeci od mene - Istina i rastanak !

Započeo Nitko i niÅ¡ta, Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Prije nego sto krenemo na istinu i na razlog odlaska da malo popircamo o mom boravku o ovom communityu ! Prije svega istina je da sam ja BURN no i da sam prije registracije bio ovdje kao gost CCa god i kusur ... Kad sam se registriro vidio sam i vidio da je ovo odlicna zajedica ! Barem po mom misljenju tada ! I tako sam uso u skripanje ! Kad sam otvorio svoj prvi server bio sam n00bina ! No i nije bilo lose . Skupio sam ekipu i mi smo igrali na trunku editovanom NX modu ! Sad sam ozbiljniji skripter i nevjerujem da cu nastavit "ucenje" o tom ... Jednostavno nije vise zanimljivo ko prije !
Respect :
Korda - lik je prezakon , a ti dude koji si ga banovo da znas da SMOD nemoze vidit IP od administratora , nemas dokaz da je koksildo santana
Plavsa - najjaci ovdje , postujte mi ga  :) , on me ucio kako skriptat tj s njim sam radio i doslovce naucio nek je njemu i pingu sretno
Koksildo - sramota onome ko ga je otero , lik je najaci ovdje makar sam ga i mrzio sad mi je zao sto ga nema
Hawks - brate pocivaj nam u miru  :( lik se ovdje trudio i smrt nije zasluzio
Karike i neno - predobri SMODovi nemam primjedbe na njihov (odlican) rad
Correli - on je ucinio najvise za ovaj forum , vise od bilo kojeg admina , sramota za BS
chris - svaka cast na temi
_MosT_WanteD_ - sta rec sretno mu s ionako odlicnom skriptom  :)


Istina o BS
Znate di su GF , LB i ostali "konkurenti CH i BU"
Djuro ih je svojim komentarima protjero
Isto tako i NB koji je BU konkurent protjeran je jer CH lik (gotti) napiso tut za intro
BU je osto samo zato jer je Dude dobar s Gigiem
Nemam nista protiv BU al ovo je stvarno previse
I tako svi su zivi otisli odavde i sta ce bit ?
LI:RP kojeg vodi correli je protjeran a zasto Mafica ? pa on je suvlasnik kao sto je ZicMortal bio banovan a Hawks je tu ostao
Gotti nadam se da se nisi uvrijedio ali to je istina ...

Pozdrav,
Dr.Ninex aka Burn_Himself

Malo ozbiljnosti nebi škodilo... pola toga nema veze sa stvarnošću tako da ne vrijedi pričat o tome.
Pozdrav  :)

Gotti to nije uradio zbog CH nego zato sto je zmajko preuzeo creditse za to sto je gotti uradio,ili bar nesto tako slicnom ...Kakav je to Gotti CH lik?Zato sto je imao CH:FR???Daj ne budi smesan molim te,

Btw,pozdrav i srecno u RL !

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Koksildo - sramota onome ko ga je otero , lik je najaci ovdje makar sam ga i mrzio sad mi je zao sto ga nema

Niko njega nije oterao, lik je samo hteo sedeti na dve stolice odjednom ;)

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Correli - on je ucinio najvise za ovaj forum , vise od bilo kojeg admina , sramota za BS

Da, on jeste ovde od svih administratora najvise ucionio i tu nema price, ali je isto tako najvise ucinio da ovo zamalo postane forum o politici i o religiji a ne o SA:MP-u.

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Znate di su GF , LB i ostali "konkurenti CH i BU"
Djuro ih je svojim komentarima protjero

Gresis. GF i LB su samovoljno otisli sa ovog foruma, niko ih nije oterao i oni se uvek mogu vratiti kada pozele, takodje reklamiranje tih servera nije zabranjeno, medjutim mi tu nemamo nista sto oni ne zele da imaju nikakve veze sa nama.

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Isto tako i NB koji je BU konkurent protjeran je jer CH lik (gotti) napiso tut za intro

I ovde gresis, to jeste jedan od razloga ali dva jos bitnija jesu debilno ponasanje njihovog vlasnika, i jos gore fejkanje igraca (priznanje njihovog bivseg head admina inace mog dobrog prijatelja, sa cvrstim dokazima)

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
BU je osto samo zato jer je Dude dobar s Gigiem

Nope, bio sam skoro godinu dana admin na BU i dobro sam upoznat sa situacijom tamo, dobrovoljno sam otisao, BU je ovde ostao samo zato sto ne krsi pravila foruma sa sluzbene liste, a ne zato sto su Gigi i Dude dobri prijatelji, ako cemo tako vec ubacivati servere zbog prijateljstva, znaci ti ocekujes da se moj server ubaci na sluzbenu listu odmah pri otvaranju iako ne budem imao ni jednog igraca samo zato sto sam ja dobar sa Zoranom?

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
I tako svi su zivi otisli odavde i sta ce bit ?

Nista posebno, ovo je ionako forum namenjen prvobitno za skriptanje, a ne za reklamiranje servera.

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE

server uklonjen! kojeg vodi correli je protjeran a zasto Mafica ?

Mafica je proteran zbog vredjanja administracije ali i prvobitno zbog reklamiranja zabranjenog servera, evo ti samo jedan dokaz sa fejsbuka kako je Mafica izvredjao Zorana na nasoj sluzbenoj stranici, pa ti vidi jel on zasluzuje da bude na forumu (ako nemam licno nista protiv njega):


CitatMario Brajko Kopija balkan-samp-a ? AHAHHAHAHAHAHAHAHAHa...
Mamu li Vam tko vam je poslagao boarde i napravio opis boarda ako nije korisnik uklonjen!, tko Vam je doveo toliko članvoa i pomogao Vam kad je bilo najteze ako nije korisnik uklonjen! ???
Daj ne pričajte [cenzura]osti, www.link uklonjen!  nije niakakva kopija vec normalna zajednica sto vi niste. Kod nas bar smijes pisnut i protiv CH i protiv server uklonjen! i protiv svih servera ako mas nesto protiv njhi, ali u vas je CH Bog i Batina... Puu, jebem ti takav forum.
Koksilda ste otjerali koji Vam je bio najbolji administraciji.
Zašto ste protjerali server uklonjen! ? Jer je njegov vlasnik banan. vlasnik nema veze s tim serverom, ima suvlasnik koji bi se brinuo tamo, ali vi ste i mene banali kako ne bi imali konkurenciju bar na BS forumu, slobodno mogu reci CH forumu...
I za kraj, sramite se... Pogotovo doticni Djuro (debil) koji je adminima sa stare SampArene prijetio da mu dovedu 10-15 igrača sa CH-a dok je ch imala 70-80 igrača ili bi izgubili admina. Imamo sad 5-6 ljudi koji ce to i dokazati koji su prije igrali. Naravno, imamo i dokaze tj. slike kada ih je djuro pozvao na sastanak IG.
Završeno je i BS-ovo što je vladao, a i CH pada. BE postaje bolji od CH-a, a kad se server uklonjen! otvori još ćete vi osjetit manjak igrača.
I još jednom, sramite se...

SA:MP zajednica zabranjen forum!
www.link uklonjen!
SA:MP zajednica zabranjen forum!
Јуче у 2:28 по подне · СвиÑ'а ми се

Mario Brajko I da... Žao mi je što sam Vam napravio ovakav FBML kod kakav malo tko ima...
Јуче у 2:29 по подне · СвиÑ'а ми се

Mario Brajko I još nešto. Evo Vam 2 teme koje govore kakvo je Djuro [cenzura], kao i CH i BS:...
http://www.link uklonjen!/forum/index.php?topic=1801.0
http://www.link uklonjen!/forum/index.php?topic=3281.0

Prijava
www.link uklonjen!
Prijava
Јуче у 2:30 по подне · СвиÑ'а ми се ·

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Gotti nadam se da se nisi uvrijedio ali to je istina ...

Pozdrav,
Dr.Ninex aka Burn_Himself

Ma nemam se zbog cega uvrediti, ajde pozdrav i sretno ti dalje :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nisi godinu dana registriran...

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=7405

sretno znam da ces se vratit al aj ok.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 11, 2012, 20:42:46 POSLE PODNE
nisi godinu dana registriran...

http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=7405

sretno znam da ces se vratit al aj ok.
ko je reko da sam registriran god dana ?
@gotti
Mafica je projeran prije toga na fejsu

Kao prvo, BU uspijeva i svi serveri koje ne vode djeca, pa razmisli malo...

NB - Momak ga vodi
CH - Vode ga vise momaka, upsio
BU - Dva odlicna momka ga vode
GF- Momci ih tako dje vode

Jesi sad svjestan sta pricas?
Kad god dijete otvori server, on ce propast, tako da djeco, ne pokusavajte, dzabe se trudite i zamarate mozak sa time, ucite i zavrsite skolu, a onda radite servere.

Evo, Gotti ti je zaostalo odgovorio, koliko ti ono imas godina, 12, 13?
Last nick: Vectro64

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 11, 2012, 20:47:34 POSLE PODNE
Kao prvo, BU uspijeva i svi serveri koje ne vode djeca, pa razmisli malo...

NB - Momak ga vodi
CH - Vode ga vise momaka, upsio
BU - Dva odlicna momka ga vode
GF- Momci ih tako dje vode

Jesi sad svjestan sta pricas?
Kad god dijete otvori server, on ce propast, tako da djeco, ne pokusavajte, dzabe se trudite i zamarate mozak sa time, ucite i zavrsite skolu, a onda radite servere.

Evo, Gotti ti je zaostalo odgovorio, koliko ti ono imas godina, 12, 13?
a zasto su bitne moje godine ?
14 ako te zanima
ja sam svoje reko
nek mi neko od administracije izbrise acc

Za to ces morati da sacekas Zorana ili vec nekog, ja ti za sad mogu dati samo ban, aj cujemo se :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Dr.Ninexâ,,¢âˆš poslato Januar 11, 2012, 20:32:23 POSLE PODNE
Sad sam ozbiljniji skripter

Ozbiljan skripter koji nema pojma o pojmu ;)

Ako toliko mrziš BS i sereš po njemu , zašto onda praviš stalno nove račune? Gubi se.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 11, 2012, 20:54:53 POSLE PODNE
Ako toliko mrziš BS i sereš po njemu , zašto onda praviš stalno nove račune? Gubi se.

Miran :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Da mi je jednom vidjet prvu stranicu teme bez svaÄ'e rodio bi se.  :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 11, 2012, 21:02:13 POSLE PODNE
Da mi je jednom vidjet prvu stranicu teme bez svaÄ'e rodio bi se.  :D

A ti inace mrtav ovo pises ? :D  :D  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Jao jao.. dosadni ste s tim istinama, božeee pa svako od vas ima drugačiju istinu.. ko bi znao koja je ona prava :D