Balkan Arena RolePlay. Najava Servera

Započeo [BA:RP]Vincent, Januar 11, 2012, 13:34:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav!


Poslije mnogo razmišljanja odlučio sam da napravim i ja svoj SAMP server.Naravno mogao bih to sam izvesti ali ne bih završio za par godina.Zato sam okupio par skriptera i mappera.Počeli smo sa radom i uzeli smo GTARP mod i većinu smo promjenili.Sada očekujemo prvi test, forum ćemo koristiti od BCL.Otvorenje će biti za nekih mjesec dana dok sve sve usavrši tako kada bi počeli da nebi bilo bugova,propusta niti kakvih drugih stvari.Ovime samo najavljujem dolazak našega servera a za otprilike dvadesetak dana objaviću kada je otvorenje uz par slika.Uz to ćemo objaviti i forum na kome će se većina stvari objaviti...



                                                                                                                                                                                          S poÅ¡tovanjem:
                                                                                                                                                                                            Balkan Arena Team






Real-Life Informacije


Ime: Slaven
Prezime: Durić
Omiljeni klub: Barcelona
Zanimanje: Učenik
Pol: Muško
Zemlja: Republika Srpska








BAR Informacije



Status: Owner
Forum:  Coming Soon!            
IP: Coming Soon!
Mode: RolePlay
Version: v1.0.0
Finished: 60%