[Pomoc]Windows movie maker -.-

Započeo SteXi.ılllı., Januar 10, 2012, 23:55:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne znam sta mi se desava sa movie makerom, hteo sam da edit neki klip ali otvorim ga, krenem sa editom i odjednom iskoci ovo:



Zna neko u cemu je problem?

mislim da je to neki viruscic mali, skeniraj antivirusom i vidi jel ti javlja kakvu gresku..xD

Kakav virus lol, imao sam isti program i lepo skinuo windows movie maker sa neta..  ;D

De ostavite se Movie Makera,skini nes bolje.  :-[

Postojimo samo 3 tjedna a imamo se sa cime pohvaliti...

Citat: [LH]Prozivka poslato Januar 11, 2012, 01:43:25 PRE PODNE
Kakav virus lol, imao sam isti program i lepo skinuo windows movie maker sa neta..  ;D
znam iz iskustva da se zna zavuc virus,pa tako neda pokretanje my computera i ostalih stvarcica...

REFRESH! neko da pomogne?
Seagal, skenirao sam, nema virus ;)

Vidi izvjestaj crasha dolje gdje ti pise click here

Evo



The view tehnical information about the error report CLICK HERE

     |
     |
     |
    \/




EDIT:

Ako neko ima link za Sony Vegas Pro, ali da sigurno radi na win XP neka mi da link, ne mogu vise da se mucim sa ovim sranjem -.-
Poslednja Izmena: Januar 11, 2012, 17:24:20 POSLE PODNE od [BU]SteXi.ılllı.

Paco

Ja cu ti dat Sony vegas AKO nadem ako ne stacu mu ja.Lako je meni nac sony vegas al moram crack naci ako nadem dadnem ti na PM  :P

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 11, 2012, 17:33:38 POSLE PODNE
Ja cu ti dat Sony vegas AKO nadem ako ne stacu mu ja.Lako je meni nac sony vegas al moram crack naci ako nadem dadnem ti na PM  :P

Ali sony vegas za win XP hvala unapred :)

Neznam riješiti problem, ali posto ste spomenuli Sony Vegas PRO koji se plaća, probaj s Jahshaka-om



http://dfn.dl.sourceforge.net/project/jahshaka/jahshaka/0.2.2/jahplayer-0.2.2-installer.exe



Cinefx je program namijenjen ureÄ'ivanju, kodiranju, animaciji i vizualnim efektima koji se temelje na Jahshaka tehnologiji koja ti omogućava stvaranje profesionalnih digitalnih medija na kompu.
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: [UG] Viktor poslato Januar 11, 2012, 18:08:08 POSLE PODNE
Neznam riješiti problem, ali posto ste spomenuli Sony Vegas PRO koji se plaća, probaj s Jahshaka-om



http://dfn.dl.sourceforge.net/project/jahshaka/jahshaka/0.2.2/jahplayer-0.2.2-installer.exe



Cinefx je program namijenjen ureÄ'ivanju, kodiranju, animaciji i vizualnim efektima koji se temelje na Jahshaka tehnologiji koja ti omogućava stvaranje profesionalnih digitalnih medija na kompu.

Au care hvala ti :) ja imam oko 10 mini klipova, a hocu da ih sve spojim da budu kao jedan, da ubacim pesmu i da stavim neki text.. mos mi malo pojasniti kako sve to da ubacim i ostalo, ne snalazim se bas..
Poslednja Izmena: Januar 11, 2012, 22:43:59 POSLE PODNE od [BU]SteXi.ılllı.