Optimus Radio

Započeo Voltage, Januar 09, 2012, 12:50:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima!

Došao sam tu da vam u kratko predstavim Optimus Radio.

www.optimus-radio.com


O nama

Optimus Radio je mala zajednica koja je osnovana 8.1.2012 godine. Trenutno se baziramo na 1 streamu na kojem sviraju svi žanrovi glazbe. Nakon nekog vremena, ako bude slušatelja aktivirati ćemo i 2. stream. Nakon toga će glazba biti raspodjeljena: Stream 1: Folk/Narodna i Stream 2: Disco/Techno. Trudit ćemo se da našim posjetiteljima/icama (Vama) omogućimo što bolje stranice, čiji ćete sadržaj pregledavati sa veseljem, i radoznalošću te bolju kvalitetu zvuka i ostalu zabavu na našem radiu. Nadamo se da ćemo uspjeti udovoljiti svim vašim željama, a isto tako rado prihvaćamo sve Vaše prijedloge i sugestije što se tiče našeg radia, kako bi naš rad bio što kvalitetniji na Vaše i naše zadovoljstvo. Budući da smo novi nadamo se da ćete nam ukazati Vaše povjerenje i posjećivati naše stranice, a mi ćemo se potruditi da Vam ispunimo Vaše želje. Molimo Vas da nam pružite podršku u samom početku našeg rada a mi ćemo se potruditi da nas se čuje što dalje.


Kako nas slušati?

Jednostavno idite ovdje - http://optimus-radio.com/slusaj-uzivo/ i slušajte direktno preko stranice ili izaberite jedan od playera.

Sve ostale informacije mozete potraziti na nasoj stranici www.optimus-radio.com



Virtual Reality Roleplay
Register & Login System - Dialog [100%]
Car Dealership System - Dialog [100%]
Trunk System - Dialog [100%]
Fuel, Registarske Oznake, Engine, DMV System [100%]
Animations [100%]
Admin & GameMaster System [100%]
Save Tunning System [100%]
Job System - In Progress [8%]

Hvala, ako mozes prosirit malo svojoj raji link bili bi ti jako zahvalni. =)



Virtual Reality Roleplay
Register & Login System - Dialog [100%]
Car Dealership System - Dialog [100%]
Trunk System - Dialog [100%]
Fuel, Registarske Oznake, Engine, DMV System [100%]
Animations [100%]
Admin & GameMaster System [100%]
Save Tunning System [100%]
Job System - In Progress [8%]

ohooo odlicnooo ;)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Lep dizajn, a muziku cu da ocenim kad ubacite AIMP player  ;D

Hvala svima do sada i svima unaprijed.

Molio bi u ime cijele ekipe Optimus Radija da nas razglasite okolo, hvala =)



Virtual Reality Roleplay
Register & Login System - Dialog [100%]
Car Dealership System - Dialog [100%]
Trunk System - Dialog [100%]
Fuel, Registarske Oznake, Engine, DMV System [100%]
Animations [100%]
Admin & GameMaster System [100%]
Save Tunning System [100%]
Job System - In Progress [8%]

I ja sam nekada imao svoj radio ali me nakon odreÄ'enog vremena smorio i nažalost ga uklonio :/

Par savjeta:
- Dodaj neki flash player jer se Windows Media Player koji sad imaš ne vidi na svim browser-ima i ne vidi se na svakom računaru
- Dodaj chat kraj player-a na kojem će biti neki tvoj DJ (po mogućnosti uzmi kupljen chat jer na njemu nema dosadnih oglasa, a i moderator chata može da kick/ban osobe koje vreÄ'aju)
- Podigni malo copyright da se vidi bolje i promjeni boju jer ne paše baš uz dizajn websajta

Samo mislim da ne reklamiraš ispravno. Ako imaš tab na kojem piše reklame a tvoj websajt služi za slušanje radia, malo ko će kliknuti na taj tab jer su oni došli na taj sajt zbog onoga za šta je namjenjen (u tvom slučaju to je radio odnosno slušanje muzike).
Mislim da bi trebao staviti na svaku stranicu nasumične reklame koje će se mjenjati svakih nekoliko sekundi ili po kliku, a na nekim stranicama par statičkih reklama (npr za tvog sponzora).

Sve u svemu sviÄ'a mi se dizajn websajta, a muzika je solidna jer to sluÅ¡a većina ljudi...
Nadam se da će ti uspjeti websajt :)










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting