[Slike] Spawn- Balkan Mafia novi mod

Započeo panameR., Januar 08, 2012, 00:02:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo posto sam poceo radit na novom modu balkan mafie evo vam slike spawn-a...
ocjenite ih od 1-10

znaci spawn ce se nalazit tamo blizu LV-a i LS-a
Glavni grad ce bit naranvo LS!


Poslednja Izmena: Januar 08, 2012, 00:04:59 PRE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_



Dobro uraÄ'eno(ono Å¡to sam pregledo jer negledam sve slike nego svaku drugu)  :D

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 08, 2012, 00:03:31 PRE PODNE
nije lose :)
mod od 0 il ?
lipo ti piÅ¡e "počeo sam radit na modu od balkan mafie"  :D

Dobra mapa :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 08, 2012, 00:03:31 PRE PODNE
nije lose :)
mod od 0 il ?
GF edit. nije onaj stari mod...

Karike, Gotti , paco, ninex : hvala vam.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Jako mi se svidja ova mapa, Takodje je dobra sto nije npr spawn na zeleznici ili aerodromu, nego lepo negde na pocetku grada. Takodje mi se svidja kako si uradio ovo (( http://www.zaslike.com/viewer.php?file=f775vdf2lifcvocm1qhz.png )) sa skretanjem, samo si trebao staviti nesto drugo umesto ovih cunjeva il sta su vec...  ;) mapa 10/10 ...

hvala ti... mozda zamjenim cunjeve, al stavio sam jos na ove cunjeve svjetlo pa po mraku bolje izgledaju.

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...


hvala, da sam imo vise vremena bilo bi bolje i malo preciznije, al nemos ovaj gotti mi samo pjeva po fejsu i staces moras sa njim pjevat xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 08, 2012, 00:20:46 PRE PODNE
hvala, da sam imo vise vremena bilo bi bolje i malo preciznije, al nemos ovaj gotti mi samo pjeva po fejsu i staces moras sa njim pjevat xD
hahaha xD

nego, lijepa mapa ;)

samo ja to skretanje nikako ne kuzim...hahaha



otprilike... kao u rl... to nisam vidio ni na jednom jos serveru svi imaju onako napred-nazad - ljevo-desno xd
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

trebo bi stavit onda one strelice onak na cesti, valjda me kuzis

Predobro brate 10/10 samo tako nastavi.. ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.