Thug Life RP - 2 unikatna HARD RP sistema [mobile updated]

Započeo Gotti747, Januar 06, 2012, 23:18:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: H8ER poslato Januar 17, 2012, 22:49:57 POSLE PODNE
Odličan odabir pesama, svih osim one zadnje. Već znam da će Šemsica da mi cepa kad me neko zove, a hvala bogu biću popularan pa će non stop da me zivkaju. :D

http://www.youtube.com/watch?v=RpbEMpyhWkY - Ojsaaaaaaa :)

Sta fali zadnjoj? http://www.youtube.com/watch?v=rrpd2kySJ7I
Odlicna je :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 17, 2012, 22:50:38 POSLE PODNE
Sta fali zadnjoj? http://www.youtube.com/watch?v=rrpd2kySJ7I
Odlicna je :D

Ma beži, ne gotivim 2Paca, ima samo jednu dobru pesmu, ostale su gl*post. :)  (sad će ovi Å¡to sluÅ¡aju 2Pac-a da nasrnu na mene i počnu da vezu priču kako je on kralj, car, legenda, bla, bla -.-)

Å EMSA OL D VEJ! <333
Poslednja Izmena: Januar 17, 2012, 23:07:08 POSLE PODNE od H8ER







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro





Citat: H8ER poslato Januar 17, 2012, 23:06:52 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 17, 2012, 22:50:38 POSLE PODNE
Sta fali zadnjoj? http://www.youtube.com/watch?v=rrpd2kySJ7I
Odlicna je :D

Ma beži, ne gotivim 2Paca, ima samo jednu dobru pesmu, ostale su gl*post. :)  (sad će ovi Å¡to sluÅ¡aju 2Pac-a da nasrnu na mene i počnu da vezu priču kako je on kralj, car, legenda, bla, bla -.-)

Å EMSA OL D VEJ! <333

od svoje 3 godine slusam 2paca i nikad u zivotu nisam cuo da je netko rekao da su njegove pjesme [cenzura]e lol zasto su [cenzura]e to sto ga ne slusas ne mora znaciti da je [cenzura] i da su mu pjesme [cenzura]e jos kad bi znao sta govori u svojim pjesmama i bar nesto o njemu nebi govorio da je [cenzura] i da su mu pjesme [cenzura]e
Poslednja Izmena: Januar 18, 2012, 11:08:29 PRE PODNE od incluDe.

Ja ga ne slusam od 3. godine ali mi se svidja pesma i eto da skoro od svake vrste muzike ima po neka :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pas ti mater. Ka u GTA IV. Das FS?  :-* Ljubin noge
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | Kalibar .300 poslato Januar 18, 2012, 15:46:21 POSLE PODNE
Pas ti mater. Ka u GTA IV. Das FS?  :-* Ljubin noge

Pa fala bogu da ti ne da fs kad ide na njegov server XD
[/center]

Hoces mi objasniti kako to napraviti. Da ja napravim :D
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Mr.Gagi

@Kalibar 300
To nije FS to smo uradili lepo i polako na svoj nacin sve nije tudj rad. ;)

Citat: incluDe. poslato Januar 18, 2012, 11:07:55 PRE PODNE
od svoje 3 godine slusam 2paca i nikad u zivotu nisam cuo da je netko rekao da su njegove pjesme [cenzura]e lol zasto su [cenzura]e to sto ga ne slusas ne mora znaciti da je [cenzura] i da su mu pjesme [cenzura]e jos kad bi znao sta govori u svojim pjesmama i bar nesto o njemu nebi govorio da je [cenzura] i da su mu pjesme [cenzura]e

Briga mene od koje godine ga sluÅ¡aÅ¡ i Å¡to nisi sreo nikoga kome se ne sviÄ'aju njegove pesme. I da, prilično dobro baratam engleskim jezikom i baÅ¡ zato Å¡to razumem o čemu priča mislim da su glu*e. Ti koji ćeÅ¡ jednoga dana 99% voditi normalan život, imati  ženu, decu, posao sluÅ¡aÅ¡ njega koji repuje o crncima, hudu, ubistvima, gangsterima, crnačkom bratstvu i ne znam ti ni ja čemu jer ga i ne sluÅ¡am, e to mi ne ide u glavu. Zaboravio si da svako ima svoje miÅ¡ljenje, neko ga voli, neko ga ne voli i to je to.

Citat: H8ER poslato Januar 17, 2012, 23:06:52 POSLE PODNE
(sad će ovi što slušaju 2Pac-a da nasrnu na mene i počnu da vezu priču kako je on kralj, car, legenda, bla, bla -.-)

Tačno sam osećao. :)

Inače, ovo je izmaklo kontroli i otišlo u oftopik, tako da, ako imaš šta da mi odgovoriš uradi to preko privatne poruke.








Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: | S-RP | Kalibar .300 poslato Januar 18, 2012, 15:46:21 POSLE PODNE
Pas ti mater. Ka u GTA IV. Das FS?  :-* Ljubin noge

Daj 50e i dobijes

:D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri