Thug Life RP - 2 unikatna HARD RP sistema [mobile updated]

Započeo Gotti747, Januar 06, 2012, 23:18:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BU] Frankie_Devito poslato Januar 07, 2012, 01:25:36 PRE PODNE
Bravo Gotti svaka cast, cekamo forum. ;)

Hvala, i ja jedva cekam. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

bgt znate li vi uopce sta je Thug Life??  :D
al dobro je ovo sretno dalje

Citat: incluDe. poslato Januar 07, 2012, 13:23:33 POSLE PODNE
bgt znate li vi uopce sta je Thug Life??  :D
al dobro je ovo sretno dalje

Naravno da znamo, takav ce i biti zivot bandi i ostalih :D Sve ce se predstaviti u svoje vreme.. ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ovo moram priznati. 11/10 Na mobitelu, 10/10 na klošarima. Svaka čast, unikatne ideje i vidi se veeeliiiiki trud na mobitelu.

Mr.Gagi

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 07, 2012, 22:34:26 POSLE PODNE
Ovo moram priznati. 11/10 Na mobitelu, 10/10 na klošarima. Svaka čast, unikatne ideje i vidi se veeeliiiiki trud na mobitelu.
Na mobilnom je dodano jos kamera (fotoaparat ideju nam dao Vectro64) i dodan izbor zvona kako ce vam telefon zvoniti kada vas neko zove :)
Hvala na dobrom komentaru

Citat: [TL:RP]Mr.Gagi poslato Januar 07, 2012, 22:53:16 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 07, 2012, 22:34:26 POSLE PODNE
Ovo moram priznati. 11/10 Na mobitelu, 10/10 na klošarima. Svaka čast, unikatne ideje i vidi se veeeliiiiki trud na mobitelu.
Na mobilnom je dodano jos kamera (fotoaparat ideju nam dao Vectro64) i dodan izbor zvona kako ce vam telefon zvoniti kada vas neko zove :)
Hvala na dobrom komentaru

Daj neke slike, inace od pesama za biranje imate:

1. Rain Over Me
2. Mooves Like a Jagger
3. Semsa Suljakovic - Pristajem na sve
4. 2pac - thug 4 life

pesme sam ja birao :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: [TL:RP] R3DM4N poslato Januar 07, 2012, 23:13:27 POSLE PODNE
Credits: R3DM4N jebavanje preko skype dok radu. hahah

Zakon :D

Upravo tako  :-X
Eto dodao sam te. :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Super brate neo kad ce bit gotov ovaj server oprilike:)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



Kidaj Ivane :) svaka cast, odlicno je ! zelim ti svu srecu sa serverom

'fala :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Odličan odabir pesama, svih osim one zadnje. Već znam da će Šemsica da mi cepa kad me neko zove, a hvala bogu biću popularan pa će non stop da me zivkaju. :D

http://www.youtube.com/watch?v=RpbEMpyhWkY - Ojsaaaaaaa :)







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro