Thug Life RP - 2 unikatna HARD RP sistema [mobile updated]

Započeo Gotti747, Januar 06, 2012, 23:18:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav, posto ce server biti HARD RP, napravili smo 2 sistema koja ce jos doprineti tome, uzivajte:








1. Uradili smo jednostavan sistem za mobilni pomocu textdraw-ova.
E sada ono crte u gornjem levom uglu telefona predstavljaju mrezu (koja je drugacija u delovima LS), gornji desni ugao to je baterija i vremenom se prazni te je morate napuniti.Imate biranje da pozovete gde kucatet brojeve preko TD i onda idete na dugme Call (C) i zovete tu osobu (Gagi je zvao mehanicara mrzelo ga je da zove ljude da testaju). Odgovori to kada vas neko zove da odgovorite na poziv. Imenik znaci da imate cuvanje do 10 brojeva koje dodajete sa komandom /pbook jer da je stavio u telefon bilo bi veliko pa zauzima mesta na telefonu i prekini to je jasno . A kasnije cemo dodati i izbor za muziku koja ce vam zvoniti kada vas neko zove (to mi sada doslo u glavu Cheesy) i jos neke sitnice kako bi bilo mnogo lepse i vise RP

Video:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ro5rA1-96wA



2. Sistem prosenja

Ovaj sistem sam po sebi nema neko veliko znacenje, ali posto je server HARD RP on itekako dodaje veliku draz igri, u pitanju su NPC Botovi (prosioci), kojima mozete udeliti nesto novca iz svog dubokog dzepa :)

Slike:
http://img192.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=samp994t.png (ima jos 1 ali sam ga zaboravio slikati :D)






Credits: Igor Kernec (Gigi_Falcone): pomogao nam nesto oko NPC botova
Credits: REDMAN: smaranje na skypu tokom rada

Pozdrav
~TL:RP Scripting Team
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 23:14:30 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Hvala, inace da napomenem da ce FORUM stici najverovatnije tokom sledece nedelje! Onda cemo postati jednu temu u Najnovjim server informacijama, sa jos nekim sistemom ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


svaka vam cast  :)
odlicno je a mob predobro izgleda



Lijepo ali ovo sa mobitelima nije unikat ;) ali je dizajn dobar...

Imaće ti prosjaci po dolar od mene hahahaha :)

Biće kul ovaj server, super ovo izgleda.








Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




J4€k

haha poslusao si me i napraivo mobitel :D
Odlicno svida mi se ideja samo dizajn mobitela bas i ne sto ne stavis sliku neku bas posto imamo 0.3d sad :)
evo ti slika pa stavi ovo

http://www.zaslike.com/files/74jz7c2a00ma7h9m6rg.jpg
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 23:33:24 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Mr.Gagi

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 23:28:08 POSLE PODNE
svaka vam cast  :)
odlicno je a mob predobro izgleda
Bice jos mnogo opcija na mob-u :)

Hvala svima

@[TG]$--L84S--$
Znam da nije mob unikatan (to sa TD), a mozda nije ni sistem unikatan.

Prvo extra 10/10
Prosenje-po malo bezveze,bolje da vec neko rpa siromaha uzme neki poderan skin i prosi kao sto se to radi na geforceu..
[/center]

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 06, 2012, 23:31:59 POSLE PODNE
Prvo extra 10/10
Prosenje-po malo bezveze,bolje da vec neko rpa siromaha uzme neki poderan skin i prosi kao sto se to radi na geforceu..

Mocice i to, ali bice i ovoga :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ovo je server koji ce najvjervatnije biti jedan od boljih na balkanu samim tim sto na njemu rade dva odlcina skriptera Gagi i Gotti,ali eto dokazalo se da pored toga treba i malo srece afrika je primjer dobrih skripera ali lose srece ali po meni TL je osudjen na uspijeh,a o maperima ne treba pricati rijecu su suvisne xD
Zene i Alkohol !

Citat: [TL:RP] Baraba ! poslato Januar 06, 2012, 23:43:00 POSLE PODNE
Ovo je server koji ce najvjervatnije biti jedan od boljih na balkanu samim tim sto na njemu rade dva odlcina skriptera Gagi i Gotti,ali eto dokazalo se da pored toga treba i malo srece afrika je primjer dobrih skripera ali lose srece ali po meni TL je osudjen na uspijeh,a o maperima ne treba pricati rijecu su suvisne xD

Rano je jos govoriti o takvim dostignucima.
Ono sto je sigurno je da cemo pa i po pitanju manje igraca teziti HARD RP-u, koji trenutno nema ni jedan server na Balkanu osim GeForcea :) Trenutno sve ide svojim tokom, radi se bez zurbe, mislim da bi trebalo biti gotovo negde sredinom februara, mozda i kasnije/ranije :) :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri