[Pomoć]Gdje naci ovaj objekat

Započeo Otisao s Foruma!, Januar 06, 2012, 04:21:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Koristim MTA 1.2 i treba mi onaj veliki objekat sto pise San Andreas Multiplayer sto ima na nekim srv  8)   sta trebam uradit da imam taj objekat uzeo sam iz cyber moda al nije dobro napravljen hocu ja da to fino uradim  ??? ???
Poslednja Izmena: Januar 06, 2012, 04:23:33 PRE PODNE od cfg:)
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Procitaj osnovna pravila ovog podforuma.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Skini 0,3c objekte pa ćeš imati to
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Citat: Talavander poslato Januar 06, 2012, 16:59:49 POSLE PODNE
Skini 0,3c objekte pa ćeš imati to

Sta izigravas? Vidis sta sam mu napisao i zaboravio sam da lockam a ti umesto da me podsetis ti njemu odgovaras :S
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri