Nekoliko rijec za kraj !

Započeo Baraba !, Januar 05, 2012, 23:40:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo odlucio sam da napustim samp i ovu zajednicu jer sam na njoj upoznao mnogo licjemjera i djecurlije.Nije mi toliko dosadio samp koliko su mi dokurcila ova djeca od 7 do 12 godina ako neko zeli neke moje mpe nak mi sapolje na PM uci cu jos ustra na BS da pogledam te poruke i posaljem kodve mapa koje budete trazli i FAJRONT  !
Zene i Alkohol !

Ae sretno ti dalje Almire :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 23:41:35 POSLE PODNE
Ae sretno ti dalje Almire :)
Evo iskreno az kraj napocetku ti Markoni i Zmajko ste mi bili najgori likovi al na kraju se ispostavi da ste najbolji.

Al eto tebe znam najvise jos od B E do sad bilo je svega sad mi sve kroz glavu prodje .


Hrvoje_Smith koliku sam ma frku slozi zbog toga :D al jbg izvini sad sam te znao bolje nebi ti to uradil al jbg na greskama se uci.


Ako se kad kad vratim uci cu pod novim nickom samo igrati bez mapanja jer ti ovaj BS zgadi SAMP upoznas toliko zlobnih ljudi LICJEMJERA
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 23:46:46 POSLE PODNE od Baraba !
Zene i Alkohol !

Citat: Baraba ! poslato Januar 05, 2012, 23:42:31 POSLE PODNE
Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 23:41:35 POSLE PODNE
Ae sretno ti dalje Almire :)
Evo iskreno az kraj napocetku ti Markoni i Zmajko ste mi bili najgori likovi al na kraju se ispostavi da ste najbolji.

Al eto tebe znam najvise jos od B E do sad bilo je svega sad mi sve kroz glavu prodje .


Hrvoje_Smith koliku sam ma frku slozi zbog toga :D al jbg izvini sad sam te znao bolje nebi ti to uradil al jbg na greskama se uci.


Ako se kad kad vratim uci cu pod novim nickom samo igrati bez mapanja jer ti ovaj BS zgadi SAMP upoznas toliko zlobnih ljudi LICJEMJERA

Haha, pa sto si onda igrao na serveru gde su ti najgori likovi bili Head admini :D
A sto se tice tog accounta.. sada nema veze, bilo pa proslo, ali secam se da sam tada hteo da te ubijem koliko sam se nervirao :D
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 23:52:13 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nakon one svade tesko mi je rec da mi je zao sto odlazis ...
al nek ti je sa srecom
oko vlasnistva imena rijesit cu ja s adminima !

hahaha jbg takvo sam tada misljenje imao tada sam bio bot u SA:MP tek sam poceo.

Tada ti je bilo ono uhvati me PD bez razloga jka te zovnem ti akzes treba slika ja slike nama, ti si meni najgori head xD
Zene i Alkohol !

Citat: Baraba ! poslato Januar 05, 2012, 23:52:22 POSLE PODNE
Tada ti je bilo ono uhvati me PD bez razloga jka te zovnem ti akzes treba slika ja slike nama, ti si meni najgori head xD

Hahaha :D
I ae predomisljaj se dok nije kasno da lockam ovo, sta ces napustati forum zbog svadje sa ovim likom, pomiricete se i to je to, jeb** tu zajednicu i svadju oko imena :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

MA nije d toga skim god krenes da pravis nesto ispostavi se isto kreten do kretena mozda dodzem kod vas na forum ono sto si mi nudio al BS cu da zaboravim. Uglavnom bicu sa gagijem u kontaktu
Zene i Alkohol !

ajde sretno jaro xD

netras napustat zajednicu zbog jednog lika...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ostajem gotti me navorio :D
Zene i Alkohol !


LOCK, ostaje Baraba :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri