Dream Express RolePlay!Najava foruma i moda

Započeo Dane, Januar 05, 2012, 20:52:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobra večer poÅ¡tovani članovi.DoÅ¡lo je vrijeme da i ja napokon otvorim svoj server.Da ne radzuljujem niÅ¡ta puno odma da prijeÄ'em na stvar.Server će se zvati Dream Express RolePlay.Server će imati mnogo unikantnih ideja i nadam se da ću vam pružiti mnogo uživanja u igranju servera.IP servera nemam jer host dolazi sutra navečer pa ću vam reći i opisati server nadam se da će vam se jako sviditi.Otvaranje će biti u Nedilju u 20:00h.Ali da ne duljim o serveru da vam prestavim forum.Forum Dream Express-a je jako lijep i dobro uraÄ'en za razliku od nekih.Ne kažem da su ti forumi ružni i bezvezni ali su malo ljepÅ¡i.Forum nije do kraja zavrÅ¡it.Trebam uraditi joÅ¡ par tema da bi bio zavrÅ¡it.Molio bih da ne gledate asmo u forum nego da se registrirate na njega.Eto to bi bilo to.

Evo vam slikica servera:

Forum do servera:http://drm/index.php
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 21:18:19 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

Mogao si barem pravila procitati  ;)
A i o tvom RP-u govori to da se u OOC sektoru nalazi IC price  :D
Last nick: Vectro64

Citat: [UG]SpawneR poslato Januar 05, 2012, 20:56:18 POSLE PODNE
Moras imati placenu domenu , ne shvatate?

Znao sam,ali kad bi naručio domenu trebao bi još čekati punoooooo.A ja otvaram u Nedilju.

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 05, 2012, 20:56:38 POSLE PODNE
Mogao si barem pravila procitati  ;)
A i o tvom RP-u govori to da se u OOC sektoru nalazi IC price  :D

Pa da pročitaj malo,to nema nikakve veze sa forumom tu se priča o IG (IC) životu.

Kada ti stigne placena domena javi da unlockam !

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 05, 2012, 20:56:38 POSLE PODNE
Mogao si barem pravila procitati  ;)
A i o tvom RP-u govori to da se u OOC sektoru nalazi IC price  :D

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33719.0 Procitaj ovo, vise necu opominjati
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri