Par riječi od mene za kraj

Započeo cristiane, Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Da napišem par riječi o mojim dolasku i boravku na ovoj zajednici, pa ću poslije o odlasku. Za zajednicu sam saznao preko prijatelja, pa sam navratio. Na samim početku, nisam uopšte imao u planu da ću provesti toliko vremena na njoj, a ni sanjao nisam da ću doći do administracije.
Počeo sam skriptati, mnogi su mi pomagali, ovom prilikom im se zahvaljujem, ma da te osobe su napustile zajednicu odavno, kada sam stekao znanje o skriptanju, pomagao sam i ja neko vrijeme, al kako sam uvidjeo, zahvalnost je bila na najmanjem nivou, tako da sam od tog odustao. Kako vrijeme je prolazilo, dosta mi se svidjela zajednica, pa sam počeo je ozbiljno shvatati i počeo sam se mijenjati. Otvorio sam server United sa jednim kolegom, Louisem, kojeg sam upoznao ovdje. Na prvim otvaranju servera, nismo niÅ¡ta posebno ostvarili, pa smo je ugasili na neko vrijeme. Kroz dva-tri mjeseca, unaprijeÄ'en sam u S. Moderator poziciju, zahvaljujući Correll*iu i Alenu, iako se to mnogim nije svidjelo, pa ni sve do danas, mnogima se nije sviÄ'alo. Od tog dana počeo sam u zajednicu ulagati svoj maksimum, iz dana u dan, pregledavao sam sve i jednu novo - objavljenu temu, te vodio računa o svemu Å¡to je bilo u mojoj moći.
Kroz neko vrijeme, ponovo smo otvorili United, al ovaj put je sa nama bio i Irnes, poÅ¡ten i pravedan momak. Gamemod smo radili tri mjeseca, dan - noć, objavom reklame na ovom forumu, ja sam spuÅ¡io ban od Soprana, razlog "kopija CH", kao Å¡to je pobanao i ostale (United tim). Nikakve nije bilo kopije, jer ne bih tako nisko pao da kopiram druge. Mnogi su se obradovali sa tim Å¡to sam dobio ban, al to su isključivo bilo pripadnici srpske nacionalnosti. Dobro, sa tim sam se složio i pobrisao sam sve stvari koje su smatrali kopiranim, ali nakon te pauze, United je potonuo i uspjeli su da nas uniÅ¡te. Tu sam knjigu tada zatvorio. Ponovo sam se vratio ovdje, uprkos svima koji su jedva čekali trenutak mog odlaska, uz pomoć Correll*ia, jer i on je sam bio svjestan  kakva je nepravda prema meni učinjena.
Dalje je išlo sve pod kontrolm, sve do jednog jutra, kada sam vidjeo da je Correll*i uklonjen odavde, sa razlogom "nacionalista", ako je i ko trebao dobiti ban ovdje, to nije smijeo biti on, uložio je više truda, nego i jedan administrator, niti će i jedan administrator dostići njegov uloženi trud. Kao i obično, bannan od strane dude, ko drugi. Tog dana i Alen je napisao da mu se skine Co-Administrator pozicija. I poslije toga, više mi se ništa nije radilo, jer sam znao da trud na ovom forumu više niko neće pratiti, kao što se i ispostavi. Poenta je u tome što Correll*i nije uklonjen zbog razloga nacionalizma (on uopšte i nije nacionalista), već što se približavalo otvaranje LI-RP servera, što je i dokazao dude, postavljajući cenzuru na taj server, poslije nekoliko dana.

Ipak sam i dalje radio, pa čak i dužnosti od administratora, jer ni jedan nije aktivan. Cijelo vrijeme bio sam smiren, iako su mi mnogi psovali sve živo, ali ja sam samo kažnjavao, nikome nisam uzvračao, zbog čega? Zbog jebeni pravila. Znam mnogi ne bih to mogli izdržati, ali eto, i ja sam bio budala, što sam trpjeo. Istina, počeo sam razmišljati o odlasku, jer kome ovdje raditi i zašto? Nedavno, kada sam banao gonssa i još jednu osobu, uglavnom Srbi, dolazile su razne i podmetali su razne optužbe, navodno da sam ja Santana na ZB forumu, sve sam te dezinformacije demantovao. Baš zbog toga i nisam još otišao, zbog takvih osoba, koji su na razne načine željeli da ja odem odavde. Moj rad nikad niko nije cijenio, počevši od običnog člana pa do visoke administracije, iako sam radio bez greške.
I ponovo danas mi piše (dude, ko drugi) ;
CitatKoksildo se sviÄ'a ZB-Hosting
šta ovo znači i jesi svjestan šta lajkaš?
Hm, jesi li ti svjestan Å¡ta pitaÅ¡, Å¡ta bolan ti zamiÅ¡ljaÅ¡, da sam ja tvoj rob ovdje? Ja imam pravo lajkati Å¡ta ja hoću, godinu dana ti ovdje piÅ¡em po temama "ÄŒitaj pravila" "čitaj pravila" "čitaj pravila", ti se joÅ¡ usuÄ'ujeÅ¡ meni nareÄ'ivati sa kim ću ja biti u dobrim odnosima, sa kim ne. Ja sam u dobrim odnosima sa svima, ja neću nekog odbaciti samo zato Å¡to je otvorio forum, tipa ovog, to ne bih učinio čak ni da sam ovdje vlasnik, jer svako ima pravo otvarati zajednicu kakvu želi, osim ako ne kopira, a dotični forum ZB, niÅ¡ta nije kopirao odavde.
Grdno si prevario se, nisam ti ja Soprano, da možeÅ¡ samnom upravljati kako ti volja. I da ja nisam Santana, ti ako tako misliÅ¡ - misli i dalje, ja uopÅ¡te nemam tamo račun na onom forumu, a od ovog trenutka ću ga imati.  Ne očekujem od tebe da mi se zahvaliÅ¡, niti od nekog drugog administratora, jer koliko sam primjetio ni jednom, ama baÅ¡ ni jednom S. Moderatoru se niste zahvalili, kada su odlazili. Toliko o vama.

Op, čestitam gotti na pozicij, vidim već si počeo unbanati smeće koje sam ja otjerao sa foruma sa razlogom, kao što sam pretpostavio. Gonss online, pregledaj tamo jel ima još koja osoba srpske nacionalnosti, pod bannom.

I na kraju javno se izvinjavam ako sam i kada nekog uvrijedio na neki način, nisam imao namjeru i ako jesam.
Posebno poÅ¡tovanje: Correll*iu, Alenu, Irnesu, BloodMasteru, Hawksu, Luksi, a i ovim novim S. Moderatorim Neni i Karikeu (čine mi se dobrim, ma da ne znam Å¡ta oni misle o meni iza leÄ'a), takoÄ'e poÅ¡tovanje i svima ostalim na forumu, koji su imali bar malo poÅ¡tovanja, prema meni, jako je malo takvih.



Lijep pozdrav,
    Koksildo.

Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE
Op, čestitam gotti na pozicij, vidim već si počeo unbanati smeće koje sam ja otjerao sa foruma sa razlogom, kao što sam pretpostavio. Gonss online

Gonssa nisam ja unbanovao, do sada niti jednu akciju kao SMOD nisam preuzeo, ako mislis da lazem evo sacekaces nekoga od admina pa ce ti odgovoriti, niti iko od SMOD-ova je unbanovao Gonssa, to je ucinio neko od Admina/Co-admina.


Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE
pregledaj tamo jel ima još koja osoba srpske nacionalnosti, pod bannom.

Sta ti imas protiv nas Srba? Uostalom sada se vidi koliki si Srbomrzac, jesam ja tebi ikad prebacio ako si ti unbanovao nekog Bosnjaka? Nisam!

Uostalom ne znam sta imam ja tebi uopste da odgovaram, zbogom i srecno ti bilo dalje.

Tema ide pod kljuc jer bi se napravio ogroman spam, a i nemam nameru da i dalje slusam tvoje lupetanje.
Ako hoce neko od administratora neka slobodna otkljuca temu ili ti odgovori..
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 20:56:44 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Otkad sam Super Moderator imam samo 1 zamjerku.. ovaj citat Djure će poslat jednu naopaku sliku ostalim članovima jer nisi baÅ¡ dobro prenjeo ono Å¡to se dogaÄ'alo u privatnom razgovoru(administracije).

Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE
Posebno poÅ¡tovanje: Correll*iu, Alenu, Irnesu, BloodMasteru, Hawksu, Luksi, a i ovim novim S. Moderatorim Neni i Karikeu (čine mi se dobrim, ma da ne znam Å¡ta oni misle o meni iza leÄ'a), takoÄ'e poÅ¡tovanje i svima ostalim na forumu, koji su imali bar malo poÅ¡tovanja, prema meni, jako je malo takvih.
Lijep pozdrav,
    Koksildo.
Ništa loše, istina da sam prije drugačije gledo na tebe ali kad sam postao S moderator vidio sam ko si i šta si i koliko si truda uložio u ovaj forum.
A u razloge zašto si smijenjen neću ulazit, to je stvar administracije koja je tako odlučila.

Pozdrav!

@Gotti, otključat ću temu jer je to najmanje što možemo učinit za njegov trud.. pa nek ga pozdrave oni koji žele iako je i sam rekao da je takvih malo!

cristiane

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 20:54:35 POSLE PODNE
Gonssa nisam ja unbanovao, do sada niti jednu akciju kao SMOD nisam preuzeo, ako mislis da lazem evo sacekaces nekoga od admina pa ce ti odgovoriti, niti iko od SMOD-ova je unbanovao Gonssa, to je ucinio neko od Admina/Co-admina.
Onda moja isprika.

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 20:54:35 POSLE PODNE
Sta ti imas protiv nas Srba? Uostalom sada se vidi koliki si Srbomrzac, jesam ja tebi ikad prebacio ako si ti unbanovao nekog Bosnjaka? Nisam!
Ništa ja nemam protiv Srba, pretpostavio sam na osnovu što si unbanao gonssa, al ako nisi onda ok. Ja koga god sam bannao, nisam unbannao, a da ne govorim da unbannam nekog koga je drugi bannao.

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 20:54:35 POSLE PODNE
a i nemam nameru da i dalje slusam tvoje lupetanje.
Onda nemoj slušati.

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Januar 05, 2012, 21:10:03 POSLE PODNE
Otkad sam Super Moderator imam samo 1 zamjerku.. ovaj citat Djure će poslat jednu naopaku sliku ostalim članovima jer nisi baÅ¡ dobro prenjeo ono Å¡to se dogaÄ'alo u privatnom razgovoru(administracije).
Taj citati je ispravan, možda ne baš onako kako je on napisao, al uglavnom me pitao "jesam svjestan šta lajkam".

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 20:54:35 POSLE PODNE
Ništa loše, istina da sam prije drugačije gledo na tebe ali kad sam postao S moderator vidio sam ko si i šta si i koliko si truda uložio u ovaj forum.
Malo je takvih koji vide, nažalost.


Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 05, 2012, 20:54:35 POSLE PODNE
@Gotti, otključat ću temu jer je to najmanje što možemo učinit za njegov trud.. pa nek ga pozdrave oni koji žele iako je i sam rekao da je takvih malo!
Zahvaljujem. ;)

@Spawner hvala.  :D
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 21:20:44 POSLE PODNE od Koksildo

Koksildo stvarno steta. Evo vec par godina sam na ovom forumu i stvarno se vidi ko je zapravo postigao nesto na ovome forumu :)
Puno srece u zivotu.

Svi koji su nesto valjali i bili u necemu dobri odlaze sa ovog foruma :/
Just one more time.

J4€k

Sretno ti dalje , sve najbolje
Pamtit cu te po tom sto si mi zatvorio temu jer nisam po pravilima xD

ma sve najbolje dalje


cristiane

Citat: [PG] Pacino poslato Januar 05, 2012, 21:25:36 POSLE PODNE
Koksildo stvarno steta. Evo vec par godina sam na ovom forumu i stvarno se vidi ko je zapravo postigao nesto na ovome forumu :)
Puno srece u zivotu.

Svi koji su nesto valjali i bili u necemu dobri odlaze sa ovog foruma :/
Zahvaljujem, takoÄ'e i tebi puno sreče i zdravlja u životu. ;)

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Januar 05, 2012, 21:25:55 POSLE PODNE
Sretno ti dalje , sve najbolje
Pamtit cu te po tom sto si mi zatvorio temu jer nisam po pravilima xD

ma sve najbolje dalje
Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 05, 2012, 21:28:22 POSLE PODNE
Sretno dalje  ;D
Hvala. ;)

Koksildo, sad sam shvatio ko si i sta si, koliko si doprinio za ovaj forum, no ja nisam zelio ad ti odes nikako, iako si djelio banane i kad "nije" trebalo ;)
Last nick: Vectro64

Sve najbolje dalje, doprinijeo si dosta ovoj zajednici, doveo ljude u red sad se vecina pridrzava prvila.
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Sergio_Don

Sretno Koksildo
Citat: Koksildo poslato Januar 05, 2012, 20:44:00 POSLE PODNE
ja uopšte nemam tamo račun na onom forumu, a od ovog trenutka ću ga imati.
Vidimo se tamo :)

cristiane

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 05, 2012, 21:30:41 POSLE PODNE
Koksildo, sad sam shvatio ko si i sta si, koliko si doprinio za ovaj forum, no ja nisam zelio ad ti odes nikako,
Hvala.

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 05, 2012, 21:30:41 POSLE PODNE
iako si djelio banane i kad "nije" trebalo ;)
Čini ti se, trebalo je uvijek kad kršite pravila, zato sad poštujete pravila. ;)

Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Januar 05, 2012, 21:33:44 POSLE PODNE
Sve najbolje dalje, doprinijeo si dosta ovoj zajednici, doveo ljude u red sad se vecina pridrzava prvila.
To mi je bio cilj, hvala. ;)

Citat: [TG]Don_Sergio poslato Januar 05, 2012, 21:34:26 POSLE PODNE
Sretno Koksildo
Hvala.

Citat: [TG]Don_Sergio poslato Januar 05, 2012, 21:34:26 POSLE PODNE
Vidimo se tamo :)
Nema frke ba. ;D

Sretno dalje.. :) Ponekad si bio strog ali i pravedan, takvi bi i trebali biti S. Moderatori.. JoÅ¡ jednom, sretno  ;)

Sretno dalje  ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Srecno dalje,bilo je dana kada si me nervirao ali i onih kada si bio extra lik ! :)
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 21:56:16 POSLE PODNE od Nxidza