POMOC

Započeo [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER], Februar 15, 2010, 20:11:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo zelim uci u samp i odem u gta san andreas multiplayer ocu uc u server i izbacuje mi crash sta da radim

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

pitaj mamu

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:02:00 POSLE PODNE
pitaj mamu

e ovo je jako zrel odgovor, sram te bilo >:(


Postaj nam sliku da vidimo da znamo sto pise... :D

ynam ih obojcu xD neznaju car ubaciti u mod hahahahaha imali kucni server

pa zato sam mu i reko

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ludi Grad

Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:07:57 POSLE PODNE
pa zato sam mu i reko
aj sta serete tu ako necete pomoci sta zajebavate covjeka.......sta ako ne zna naucice....s vremenom  :D ...... i brisite ove postove gdje uocite spam.......cuj pitaj mamu.......koje si ti godiste sta rece????  >:(

ja sam 92. ps pitaj mamu je pametan odgovor

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:02:00 POSLE PODNE
pitaj mamu
pitam ja tvoju mamu...tj nju se nmora pitat daje se za komad crne kifle i da neg mi vrati jebena bokse ostale su izemdu kreveta

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

ohhh kuuul...opet si glup

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ludi Grad

Citat: ivicaosk poslato Februar 15, 2010, 22:13:21 POSLE PODNE
Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:02:00 POSLE PODNE
pitaj mamu
pitam ja tvoju mamu...tj nju se nmora pitat daje se za komad crne kifle i da neg mi vrati jebena bokse ostale su izemdu kreveta
alooo dosta....a ti EVOLUTION sta glumis mangupa ovde......kao si faca neka sto vrijedjas......ako si nadrkan idi jebi nesto, a ne ovde nekoga vrijedjati....ako neces pomoci covjeku ne seri onda....., a ti ivicaosk mani se mangupa kao sto je ovaj...nemoj padati tako nisko.....  ;)  8)

ma de lik je prvi poceo... ak zna nek istalira igricu ponovo... et pomogo sam mu :-* :-*  i btw sinoc sam jebo nemogu svaki dan xD
Poslednja Izmena: Februar 15, 2010, 22:20:03 POSLE PODNE od Euro SAMP Revolution

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ludi Grad

Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:18:43 POSLE PODNE
ma de lik je prvi poceo...   i btw sinoc sam jebo nemogu svaki dan xD
jest se ti pravis mangup u PM.......koliko ja vidim ovde postove ti si prvi poceo.......i ako ces iskreno da imam nesto na ovome forumu hladio bi se ti meni 2 dana........pa jebi nesto tada, u RL, a ne da se kurcis preko NETA.........  >:(  ;)

pa pomogo sam glup si koju se ti sad picku matrenu mjesas tebe nije niko nista pito...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ludi Grad

Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:24:10 POSLE PODNE
pa pomogo sam glup si koju se ti sad picku matrenu mjesas tebe nije niko nista pito...
ma decko de malo oladi.......i digni se malo na veci nivo, taj ti bas lose ide.....mislis da si mangup neki, ali si kerov ku**c (ja se  izvinjavam smodovi i admini na ovakvom rijecniku) ali stacu kad se dijete 92 godiste pravi neki mangup, pa kad ti planiras odrasti i nauciti se nekoj kulturi??......  ???  ::)  8)

pa jel ti moram odgovorit da pitas mamu

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...