Pomoc svim mapperima || 2

Započeo Gotti747, Januar 05, 2012, 14:14:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.




J4€k

To je 0.3c objekt

Moilim vas ako mi kto moze predlozit nesto da koristim kao krov ta ovu tu kucu gdje misem pokazujem


nesto manje od ovog ID 8661 Tj Treba mi nesto da nije doliko dugacko i malu uze ako je moguce jer je oto tocno na rubu :S

Daj mi reci ID, pod kojim nazivom da ga naÄ'em ??
      
DeBlack | Mapper | PS User

Citat: DeBlack poslato Januar 24, 2012, 20:11:11 POSLE PODNE
Daj mi reci ID, pod kojim nazivom da ga naÄ'em ??

ukucaj samo Con ili id 13624

Citat: Raven poslato Januar 24, 2012, 17:53:48 POSLE PODNE
To je 0.3c objekt

Moilim vas ako mi kto moze predlozit nesto da koristim kao krov ta ovu tu kucu gdje misem pokazujem


nesto manje od ovog ID 8661 Tj Treba mi nesto da nije doliko dugacko i malu uze ako je moguce jer je oto tocno na rubu :S


3113 ili CARRIER_DOOR ;)

- Otvorio sam temu ali SMOD nije shvatio  pitanje, dakle zelim da mapam zajedno s frendom u isto vrijeme preko neta... kako to izvesti, kreirati server pa praviti mapu? Moze li neko objasniti?

Citat: Irnes_Harra poslato Januar 25, 2012, 20:51:31 POSLE PODNE
- Otvorio sam temu ali SMOD nije shvatio  pitanje, dakle zelim da mapam zajedno s frendom u isto vrijeme preko neta... kako to izvesti, kreirati server pa praviti mapu? Moze li neko objasniti?

Ne mozes mapati u isto vreme..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Quilound_Williams



treba mi id od trebina za gledaoce ono kao hvala.

Trebam ID ove ograde na koju pokazujem misem




Vegas.

Citat: CodeMan poslato Januar 28, 2012, 09:49:52 PRE PODNE
Trebam ID ove ograde na koju pokazujem misem

Kopiraj sa WORLD OBJECT ...

Ako neznaš, slušaj .. U tom stanju dok pokazuješ mišem, klikni F da ti se prikažu one ikonice itd ... Pored Objects, Vehicles, imaš kao nišan snajpera, uzmi ga i klikni na tu ogradu !

Citat: â•"♪â,,¢Î±Î·ÏƒÎ·ÑƒÐ¼ÏƒÏ...Ñ•â,,¢â™ªâ•— poslato Januar 30, 2012, 21:17:10 POSLE PODNE
Trebam ID ovih bijelih stubova, ako ikako može: http://imgur.com/a/WxCvo#8
Kucaj CJ_AIR tako nešto ... Naćićeš malo prelistaj i vidićeš Pillars
Poslednja Izmena: Januar 31, 2012, 10:45:29 PRE PODNE od Vegas.

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato Februar 03, 2012, 11:44:08 PRE PODNE
Kako se zove(ID) onaj objekt , kao sjeno , ali poslagano u kocku , i moze se unistit ako se puca u to..

sad ce slika :P

Special kategorija potraži...