CroStreets nepravednost

Započeo [UNT] Sergio Logan, Februar 15, 2010, 18:53:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djete imas 13 godina ni piÅ¡u neznas otrest kako treba a meni nest pricas... ovi te bas zbog tog podrzavaju sto si mlad igrac al nemoj se uzivit i krenit srat i zavrsit ko Trajko  :D  aj dosta i igrajte kolko ocete sto se mene tice mozete delete temu...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





nastoe

Vi neki fkt ocete ban, dodajte se na MSN svadajte se jer mene ovo zivcira kada vidim ovakvu temu di se samo svadate umjesto da si pomazemo svi zajedno budemo frendovi ("") a ne ovako BAS SMO BALKANCI I UVJEK CEMO I OSTATI  8)

slusaj ja se nezelim svadat a da neznam otrest lol to ti mislis tako da suti umjesto da budemo ok posto svo na istom serveru ti meni poceo nest SRAT pa jbg naravnoda cu se branit

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

kao prvo nisam nikom krenio srat neg sam samo otvorio temu kakav je max! NE KAKAV SI TI! OVAKO JE ZAVRSILO NEZNAM  NI JA ZASTO AL NIJE BITNO... IGRAJ TI RAZORU KOLKO OCES AL MI SE DJETE NEMORA PRIJETIT DA CE MI SRUSIT KOMP A NEMOZE NI CJELU RUKU PREKO NORMALNOG MISA DA STAVI... KUZIS STA TI OCU REC... IGRAJ TI IGRAJ AL NISAM JA NI ZBOG TEBE DOBIO BAN VEC SAMO KAZEM!!!! RAZUMIJESSSSSSSSSSSSSSS!!!???
Poslednja Izmena: Februar 15, 2010, 22:50:43 POSLE PODNE od Euro SAMP Revolution

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





zerocoolos

a jeste pravi balkanski botovi... nista drugo...

Bogami ste svi retardirani, ne znam koji vam je kurac, pustite covjeka nek vodi kako oce server, ako je njemu uzitak da ima 10 admina na 20 igraca to je njegova stvar a ne vasa... LOCK

P.S. Neda mi se sad glumiti sudca i sudsku porotu pa da moram citati i prosudivati tko je kriv a tko nije, ali da mi se ne spava dobilo bi vas sad pola banove tako da znate...

Correlli

Citat: Soprano poslato Februar 16, 2010, 00:17:19 PRE PODNE
ali da mi se ne spava dobilo bi vas sad pola banove tako da znate...

Pa eto, meni se ne spava trenutno pa ću ja podijeliti nagrade.