CroStreets nepravednost

Započeo [UNT] Sergio Logan, Februar 15, 2010, 18:53:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ma gle... nezanima mene koliko ima on godina nego kako ima obraza po nama toliko sra... a sve smo mu pruzali i ja neznam kako on uspjeva na RPG serverima a ON nezna RPG pravila zato mu je maknut GM ali to sada nije vazno...lik pocne po meni srati a jos mu sredim sve...zamisli po meni...cekaj malo tko si ti da po meni seres!!



Ludi Grad

jooj jbt ja ne mogu vjerovati sta ti postas ovde....ali majke mi....Koliko imas godina??  8)

jesi ikad igro na official serveru??? ti si pre glup pises ic u ooc i tako pocevsio od toga a da nepricam nadalje. driveby = ban, vrijedjanje = warn ili arena, neznanje rp = Arena... sto sam drugom reko mrs da dobijem arenu na 1h i ban to mislilm stvarno... zamisli da ti dodjem kuci s sjednem u auto od starog ili tvoj ak ga imas sta bi mi ti reko ?? "molim te aj izadji van ak te ne bole noge!!" ili "mrs iz auta!!!" aj budi realan i razmisli sta je rp sta nije

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





gle nebi nista rekao da si mu uzeo auto i to rekao DA NE PISE na forumu ali lijepo sve PISE kako treba pristupati sa igracima(odnosi se na PD) a to sto se tice warn, ban i to...pa nisam glup da banam nekog bez razloga ili neznam sta...pa tek je otvoren server nemogu odmah pobanat cijeli koji ti je...cekaj malo...koliko puta sam presao preko toga kad ste radili sranja koliko pun k... ali sta jednom mi je puklo jer je svako radio sta zeli i nitko nije postivao pravila koja pisu na forumu i lijepo sam ti rekao jos jednom napravi sranje ides u aeru i jesi tako da nemas sta prigovarat hvala i LOCK jer ovo vise nema smisla!



dokazo si da si retardiran ajde sad pokrij se usima i idi kuci.... LOCk!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Ludi Grad

Citat: Houser poslato Februar 15, 2010, 21:53:22 POSLE PODNE
...lik pocne po meni srati a jos mu sredim sve...zamisli po meni...cekaj malo tko si ti da po meni seres!!
ahahhahhahahha daj zakljucajte ovu temu jbt, crknucu od smijeha, znate li vi ko je on.........ae ljudi sta ste ko pi**e neke rjesite to preko MSNa, a ne ovde da serete nesto......ovde je bila rijec IGRANJE za ADMINA kako ja mogu primjetiti, skinut ADMIn i svadja......znas ti ko sam ja alo......hahhahahhahhaa  :D  ::)  8)

sad si shvatio da sam u pravu pa si poceo vrijedati bravo (Y)



dr.house stfu!! noobaro neznas ni auto ubacit na server bez komande /v a head si jebo te onaj ko ti ga dao...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





TEBI PEDERU  PA TI I DALJE VRIJEDAS SADA PREC SVIM CLANOVIMA BALKANA KAZEMD A CU TI KOMPJUTER SRUSIT JEBE MIS E STO SAM BOT U ECINI STVAI TO ZNAM NAPRAVIT

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

ivica je tolko inteligentan da nezna ni napisat jednu rijec ispravno  :D

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





jeste pacijenti ja bi vas banao sve  :D 8)

Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:17:33 POSLE PODNE
ivica je tolko inteligentan da nezna ni napisat jednu rijec ispravno  :D
pa jebiga nisam ja kriv sto sam iso kod tvoje mame na ucenje

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ludi Grad

Citat: ivicaosk poslato Februar 15, 2010, 22:30:34 POSLE PODNE
Citat: Euro SAMP Revolution poslato Februar 15, 2010, 22:17:33 POSLE PODNE
ivica je tolko inteligentan da nezna ni napisat jednu rijec ispravno  :D
pa jebiga nisam ja kriv sto sam iso kod tvoje mame na ucenje
aj sad je stvarno dosta.....i previse.......ovo nije neka svadjionica nego kulturan FORUM za kulturne ljude, ako se ne smatrate kulturnim BYE BYE!!!!  :D Correlli ebem te sta radis, lockaj ovo.......  :-*  ;D

NEMOJTE VISE NIST PISAT TJ SPAMAT PUSTITE NEK LOCKAJU TEMU NEK MI DAJU BAN AK OCE JA SAM SAMO TO HTJEO REC A KOM SE SVIDJA NEK IGRA NA SERVERU, NIJE LOS AL ADMIN TEAM JE JAKO PUNO LOS.... POZDRAV SVIMA I DOSTA SVADJANJA!!! A IVICE TI MI HACKAJ KOMP AK MOZES PLATIM TI PLZ PLZ PLZ!!!! AJ POZZ

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





PA BUDEM AK MI SE BUDE DALO ALI NEZNAM BAS ZA DJECU NEMAM VREMENA

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....