Liberty [RPG] | Update v0.1.4

Započeo DeadDon, Januar 05, 2012, 13:28:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.




193.192.59.151:6666




Danas je naravljen veliki update na našem serveru i forumu. Evo opis:


- Jučer je SMF propao, pa sam kupio vBulletin licencu te je forum prebačen na vBulleti. TakoÄ'er i sve teme. Nažalost ne svi korisnici.
- Dodan ChatBubble - Dok vi nešto napišete u lokalnom chatu, drugim igračima se vaš tekst pokaže iznad glave vašeg igrača.
- Dodane AmmuNation oružarnice - Trenutno 2. No dolaze još 4 u sljedećem updateu.
- Dodana /buygun komanda - možete ju koristiti samo ako ste lvl 2
- Popravljena ruta kod posla Vozača busa. Sada možete neprekidno raditi rute. Na svakoj stanici dobijete 15$.
- Dodan CarDealership - U skripti naravno. TakoÄ'er dodano mnogo vozila diljem svih LS Auto salona.
- Dodan BikeDealership - TakoÄ'er u skripti. Dodano mnogo motora i bicikla u Auto Salonima.
- Dodano 785 kuća - Sada možete kupiti kuću bilo gdje u državi San Andreas. U svakom gradu ima mnogo kuća. Najviši u Los Santosu naravno.
- Popravljena registracija - Više vas ne zaledi dok se registrirate.
- Popravljena banka - Sada možete vezati nekome novac i dok je taj korisnik offline.



Slike:













Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 06, 2012, 21:39:33 POSLE PODNE
sretno jel imate VB licencu ?

teško, pogledaj verziju... da je isao skinuti vb onda bi bila 4.1.9 ili 4.1.10 beta

tu možeš prijaviti: https://www.vbulletin.com/piracy.php

Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 06, 2012, 21:47:53 POSLE PODNE
Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.
E tada bas nemate, nemoguce jer niko to ne bi djabe dao, brate licensa se placa 300$ -.-' pa ti sad gledaj ...
Just one more time.

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 06, 2012, 21:47:53 POSLE PODNE
Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.

onda sigurno nemas, bolje brisi prije nego i ti i tvoj hoster budete suspendirani...

i da ti prijatelj ima licencu, ona se ne smije koristiti na vise domena, pravilo je izricito:
-jedna instalacija po domeni + jedna instalacija na istoj domeni za testiranje ili za testiranje na localhostu...
sve ostalo je kradja i ilegalna radnja...

a ti imas nulled verziju...

Sergio_Don

Citat: Dude poslato Januar 06, 2012, 22:00:08 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 06, 2012, 21:47:53 POSLE PODNE
Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.

onda sigurno nemas, bolje brisi prije nego i ti i tvoj hoster budete suspendirani...

i da ti prijatelj ima licencu, ona se ne smije koristiti na vise domena, pravilo je izricito:
-jedna instalacija po domeni + jedna instalacija na istoj domeni za testiranje ili za testiranje na localhostu...
sve ostalo je kradja i ilegalna radnja...

a ti imas nulled verziju...
Dude kolko si ti platio licencu za CH? Ako nije tajna?
Btw dobar update

Citat: [TG]Don_Sergio poslato Januar 06, 2012, 22:13:16 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Januar 06, 2012, 22:00:08 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 06, 2012, 21:47:53 POSLE PODNE
Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.

onda sigurno nemas, bolje brisi prije nego i ti i tvoj hoster budete suspendirani...

i da ti prijatelj ima licencu, ona se ne smije koristiti na vise domena, pravilo je izricito:
-jedna instalacija po domeni + jedna instalacija na istoj domeni za testiranje ili za testiranje na localhostu...
sve ostalo je kradja i ilegalna radnja...

a ti imas nulled verziju...
Dude kolko si ti platio licencu za CH? Ako nije tajna?
Btw dobar update

https://www.vbulletin.com/

ista je bila i prije dvije godine...

Citat: Dude poslato Januar 06, 2012, 22:00:08 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 06, 2012, 21:47:53 POSLE PODNE
Vjerovatno imamo. Gledajte, ja se stvarno ne razumijem u Web skriptanje i dizajniranje. Što se tiče toga pravi sam "Mujo". Ali moj prijatelj meni sve to napravi tako da vjerovatno imamo.

onda sigurno nemas, bolje brisi prije nego i ti i tvoj hoster budete suspendirani...

i da ti prijatelj ima licencu, ona se ne smije koristiti na vise domena, pravilo je izricito:
-jedna instalacija po domeni + jedna instalacija na istoj domeni za testiranje ili za testiranje na localhostu...
sve ostalo je kradja i ilegalna radnja...

a ti imas nulled verziju...


Hvala ti puno. Evo dao sam obrisat i vraćam natrag na SMF. Hvala.


Sretno vam. :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda







Pozdrav, obještavamo vas da smo dodali Dizajnirani portal te novi forum na našoj web stranici. Pogledajte ovdje: Klik.


TakoÄ'er instaliran je novi forum koji možete pogledati ovdje: Klik




Dodane su poziciji na forumu (Membergroups), evo detalji:




TakoÄ'er otvorene su nove prijave za različite pozicije u vezi servera.


Hvala na čitanju, s poštovanjem
Liberty [RPG/DM]

193.192.59.151:6666

Srecno!Jedino mi se ne svidja sto  ste sadrzaj uzeli sa lb.

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 08, 2012, 14:30:51 POSLE PODNE




Mala opazka: fali ti jos jedno w. ;)
Svidja mi se tvoj nacin uredjivanja posta, odnosto te boje i sve skupa..
Valjda cete uspjet.. ponovno sretno vam.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda