Utopia RP/DM Forum i Beta test

Započeo free-rider, Januar 05, 2012, 12:21:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Želim da vas obavjestim da je otvoren forum Utopia Community-a. Nalazi se na OVOM linku.



Forum je uglavnom sreÄ'en, iako će sigurno biti joÅ¡ izmjena.
Glavni razlog zbog čega ovo pišem je naš BETA test, koji će biti 10.1.2012.

Posjetite naÅ¡ forum, doÄ'ite da se družimo, a otvorene su i prijave za lidere, tako da ukoliko planirate da ostanete duže na serveru možete se i prijaviti.
Na forumu će biti održavana razna takmičenja prije beta testa, na kojima ćete moći zaraditi neki status ingame ili na forumu.

IP servera će biti [88.198.5.164:7777]

Paco



Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 05, 2012, 12:25:48 POSLE PODNE
Opis je katastrofa,Sretno vam

Ne mozes ni procitati a vec osudjujes,ovo je samo najava + predstavljanje foruma i beta test..
[/center]

makelele

nemoze sve biti extra,em mod desetka em ekipa pa nemoze sad sve :P



Mr.Gagi

Srecno imate dobrog skriptera ocekujem takav i mod :)

Citat: ..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Januar 05, 2012, 14:09:09 POSLE PODNE
imate aleksandra

I sta to bi trebala da bude neka prednost? :D  :-\

OT:

Sretno vam.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

makelele

nerazumijem ko tebi date moda? Mora biti neka budala... Ponasas se isto kao oni koji budu kaznjeni radi takvih postova...Ali staje tu je.

I ja cu dobiti ban,ali boze moj sve je za covjeka :D

makelele


Citat: Civi_The_Kid|fixman| poslato Januar 05, 2012, 22:01:29 POSLE PODNE
nerazumijem ko tebi date moda? Mora biti neka budala... Ponasas se isto kao oni koji budu kaznjeni radi takvih postova...Ali staje tu je.

I ja cu dobiti ban,ali boze moj sve je za covjeka :D

Ma necu te banovati, nisam takav :D
Samo sam pitao, sta napadate odmah coveka  :-\  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Civi_The_Kid|fixman| poslato Januar 05, 2012, 22:20:25 POSLE PODNE
ma mislim na g.mod,tacnije Goti...
Pa cekaj,sta on sad ne sme da kaze/pita nesto ???To sto je super mod ne znaci da nema pravo na svoje misljenje ...-.-

Ovaj Baraba sto ti se sad registovo nisma ja ako bude sta log samo da znas.


Sretno momci
Zene i Alkohol !

makelele

krivo mi zato sto svi znaju da extra scripta i sad pitaju nesto takvo... Ali dosta o tome...