Zalosna Vijest (2) by Hamzi [Seyzor odobrio]

Započeo hamzi, Januar 04, 2012, 23:21:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ova zalosna ispovjest dostavljena nam je preko administratora Kenana koj je inace postao Head Admin placanjem svota na LB serveru dosao je do pozicije Head Admina te je na toj poziciji prosvrljao po HA Boardu koj je tajan i skariven na LB forumu nasao ovaj post na dan kada ce LB propasti a brzo ce!

Kao prvo.I ja znam da je theo korumpiran i da se sa njim ne moze,ja napisem zahtjev za unbann on izbrise temu i moj forum profil i pravi se neki admin zato sto je napravio DM server,sad lafo izmislja neke RPG/DM servere gdje nigdje na svijetu nema,i sve sami botovi pogotovo ovaj Ricken i ovi ostali sto se theodoru uvlace malo liz liz da bi dobili admina al dobit ce malo morgen,dok mu ne dadnete pare ko kenan nista od tog.Sta je sve keno bez razloga bano i zezo ljude po forumu a theo nista zasto ? zato sto je usutio sa novcem .. zato ricken i ulizivacka kompanije smirite se i idite na neki RP server gdje ljudi znaju igrat,svaki server moze uspjet gdje svako ima preko 2 miliona hahahahahaha ... event nagrada 1mil pa tako cete jedino skupit igrace al one botove koji su tek instalirali SA-MP..omg ne znam kako neko moze tako razmisljat..
Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 23:27:42 POSLE PODNE od hamzi

I kakve veze ima tvoja Bosna i LB sa ovim forumom ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Pa dobro neka je Bog cuva od glupih stvari, nemam ja nista protiv, ali kakve to veze ima sa ovim forumom ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

vlado_plavsic

Citat: hamzi poslato Januar 04, 2012, 23:24:01 POSLE PODNE
nek je sacuva od glupih stvari :P

Ti si mozda jedna od tih stvari? LB nema nikakve veze za ovim forumom.:P

ipak si ti takva stvar ovo je drugi dio teme "ZALOSNA VIJEST" prva je zakljucana ovo je samo nastavak .. pozz


Bože,daj zdravlja ovom hamzi,za pamet je prekasno ! ;)

ricken

Ja se ulizjem theu dadada.Pa pogledaj sta pises pa ti si jako jadno dijete ono sto ste uradili u PS je sramota.I sta se ja imam ulizivat theu ako sam otisao sa njegovog servera i na drugom igram ? Uglavnom mores ti pricat protiv lb mene boli k.... , a moras biti tolko glup i ponavljat po stoti put lb ce propast ja ti kazem nece.Jer kolko vidim on ima svaki dan sve vise i vise igraca danas je obrio rekod 150/150 pa ti pricaj sta oces kad si tolko glup ali da mi je saznat koji si ti sa lb ili ovdje koji imas pravi acc pa nema sta ti nebih sasovao jer si jebeno glupo djete.

Paco

A poznato je da je theo prodaje admine ko kurva pi**ku xD  :'( :'(

Briga nas :) Lock.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.