Zalosna ispovjest!

Započeo Theodorcic, Januar 04, 2012, 19:00:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ova zalosna ispovjest dostavljena nam je preko administratora Kenana koj je inace postao Head Admin placanjem svota na LB serveru dosao je do pozicije Head Admina te je na toj poziciji prosvrljao po HA Boardu koj je tajan i skariven na LB forumu nasao ovaj post na dan kada ce LB propasti a brzo ce!

Slika govori vise od 10000 rijeci!

Paco


Ovo je zalosno od kud ti slike ide mi u sig lol  8)
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Nije bitno no uglavnom procitajte taj sam sebe vrijeda boze

Dokaz da slika nije uraÄ'ena u photoshopu??

Paco

Mislim da ovo nije fejk jer ja sam igro dugo na LB i theo me je bano zato sto sam otvorio svoj server zar je to ozbiljno za ovakav server?Mislim da nije  >:(
Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 19:09:11 POSLE PODNE od ρα¢σ_ѕιχχ

Smijem dati glavu da je fejk a i otkud keni 800 eura da uplati,a ovaj sto je postavio temu uzmi noz pa se upucaj.
Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 19:15:52 POSLE PODNE od [RS]Reggie
[/center]

Nek dokaže.. teÅ¡ko da propada server koji sad trenutno  ima 105 online igrača


ricken

Hahah pa zar ovo nije jadno sto je najadnije vi ste svi povjerovali u ovo.Razlog je to sto vecina igraca misli da je aleks platio adminaa kao sto i ja mislim.A to sto je kenan dobio 1338 Svi misle da ga je platio.Ali boze prosvijetli pamet ovim sto glupost pisu i gledaj ovo neka budala je to garant u ps uradila razlog sto nezna koje theo odakle je i sta je.Pa pusi tamo neke glupost sto na njih lice

PS je 100x
Pazi ovo a onda je moja stara skuzila da smo idioti od dece
Theo je iz Hrvatske ne vjerujem da bi bas pisao na ekavskom
[/center]

ricken

Citat: [RS]Reggie poslato Januar 04, 2012, 19:21:10 POSLE PODNE
PS je 100x
Pazi ovo a onda je moja stara skuzila da smo [cenzura]i od dece
Theo je iz Hrvatske ne vjerujem da bi bas pisao na ekavskom
Da zato sam i ja rekao kad je sebe poceo opisivat.Jednostavno ovaj koji je to uradio nema mozga.I pocemu je platio Kenan 800e za server ?
Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 19:23:46 POSLE PODNE od [SC] Ricken

Paco

Nek stavi dokaz pa cemo vidjeti  ::) bez toga nemojte osuÄ'ivati

@Reggie: na tvom mjestu nebi osto bi bez glave...
@Ricken: dokaz da je iz Hrvatske?

Gle ovo sam dobio od Kenana sad vase sumnje su takoder i moje pazi da sebe lik ide vrijedat nije mi jasno no jbt...

Link dokaza za Karikicu: Dokaz

cristiane

I slijep čovjek bi vidjeo da je to uraÄ'eno u PS, prvo, razlika u linkovima, u prvoj slici, link nije u boji dok u drugoj jest, znaći ako se link automatski stavlja u žutu boju, onda bi takav slučaj bio i u prvoj slici, drugo, naziv teme "(Sjeba me BE ko staru mati)", znaći da se radi neÅ¡to o BE serveru, a dole sasvim neÅ¡to drugo pisano. Bilo kako bilo, ne zanima nas Å¡ta se deÅ¡ava na toj zajednici, jer ta zajednica nema niÅ¡ta sa nama.