[MAP]Drift Staza

Započeo MR Petkoo, Januar 04, 2012, 00:32:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Paco

Nemora bit banka ali svijedno je katastrofa 0.1/10  :'( :'(

Svaka cast brt.... extra je ... samo tako nastavi... 7/10 ;)

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Zanimljiva lokacija :)

10/10
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

ricken

Haha koji si ti kralj sva ka ti cast 10/10 ocijene.Neobaziri se na ove gore sto lose ocjene daju kao prvo neznaju driftat kao drugo nikad nisu driftali pa neznaju sta je mapa za driftanje :$

Citat: [SC] Ricken poslato Januar 04, 2012, 02:11:13 PRE PODNE
Haha koji si ti kralj sva ka ti cast 10/10 ocijene.Neobaziri se na ove gore sto lose ocjene daju kao prvo neznaju driftat kao drugo nikad nisu driftali pa neznaju sta je mapa za driftanje :$

bas tako... potpisujem... :D

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!


Ovde ti vecina igra RP i neznaju kako stunt mapa moze da izlgeda nemora to biti skroz precizno kao kad bi mapao burg dobra lokacija :) 10/10Pogledaj PM MR Petkoo

10/10 Samo ti tako nastavi :D
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Citat: ...Nikola... poslato Januar 04, 2012, 09:26:51 PRE PODNE
Ovde ti vecina igra RP i neznaju kako stunt mapa moze da izlgeda nemora to biti skroz precizno kao kad bi mapao burg dobra lokacija :) 10/10Pogledaj PM MR Petkoo

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=33435.0 - ne mora značiti igraš li stalno RP ili ne, to je samo želja za stunt mapom. igram RP, i to Hard RP server tj. GF, ali opet kontam kako napraviti novu mapu, i uskoro ću i ja napraviti Drift...

Citat: [SC] Ricken poslato Januar 04, 2012, 02:11:13 PRE PODNE
Haha koji si ti kralj sva ka ti cast 10/10 ocijene.Neobaziri se na ove gore sto lose ocjene daju kao prvo neznaju driftat kao drugo nikad nisu driftali pa neznaju sta je mapa za driftanje :$

Dobra staza za drift. Lokacija je malo neobicna ali ok. :)
Bilo bi dobro ako bi mogao stavit neka svijetla sa strane tako da izgleda vise abstraktno i popunjeno. :D
9/10.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Bravo meni je dobra 9/10,pa ja napravim na burgu drift,sta bitno da se drifta hehehe !!!

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!