Liberty [RPG]

Započeo DeadDon, Januar 03, 2012, 10:57:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.






193.192.59.151:6666









OPIS


Liberty je projekt, na kojem radim duže od 7 mjeseci. To nije ROLEPLAY. Puno realnih stvari je maknuto.
Naš server razlikuje se od drugih servera, zašto?
- Level System - U svakom poslu imate 500 skillova, svakih 20 skillova više, sljedec'i ste level, dok popunite 500 skillova, povec'ava vam se limit te dobivate ogromne plac'e.

- Pravila su drugac(ija, pa pogledajte:
* DeathMatch - DOZVOLJEN
* RevengeKill - DOZVOLJEN
* SpawnKill - NEDOZVOLJEN , DOZVOLJEN NA EVENTIMA
* Pisanje CAPSLOCOM - DOZOVLJENO SAMO NA EVNETIMA
* BunnyHop - DOZVOLJEN
* MG - NEPOSTOJI OOC CHAT.
* PG - SAMO NA EVENTIMA.

Dakle što želim rec(i, na našem serveru je zabava. Nema davljenja pravilama, eventi su svaki dan. Admini nisu previše strogi. Imamo c(ak zonu za Cheatere. No to je još u izradnji.
Nema bezveznih banova, nema bezveznih kickova. Naravno, imamo AntiAdvertising. Reklamiranje se kažnjava banom. Prijave su otvorene za sve moguc'e organizacije , za administratore i forum-moderatore.
Prijave nec'u biti teške te testiranja i ispiti. Tako da najbrži može prvi doc'i do neke pozicije. Imamo 3 banke, da se igrac'e brže sna?u. Možete ih pronac'i putem GPS-a. Imamo Dock sistem koji je opisan dolje.
Imamo (naravno) brzu registraciju, što znac'i bez upisivanja vašeg datuma ro?enja, odkud ste, vaš spol itd. Imamo 2/5 eventa, ostala 3 u izradi, bit c'e u updateu. Toliko o svemu skupa, a sad detaljnije;









Ukoliko ste u Bandi/Mafiji na našem serveru, svakako otidite do docka. Ukoliko želite zaraditi mnogo novca.
Da vam predstavim sistem; Organizacija koja zauzme Dok ima pravilo voziti kamion i dostaviti oružje. Tko vozi kamion odredi Leader organizacije.
Kamion ima 50% pokvareni motor, ukoliko vam kamion eksplodira, dostavljanje završi. Ukoliko dostavite kamion na cilj dobijete veliku novcanu nagradu te oružje i opremu.
Na Doku je uvijek dozvoljen DM medu Bandama i Mafijama.



Slika gdje se nailazi Kamion.





Slika gdje se mora dostaviti Kamion.







EVENTI





Battle event. Sastoji se od dva tima; Terroristi i Vosjka. Za svako ubojstvo protivnika dobi se novcana nagrada. Teroristi imaju spawn u Å¡umi, a vojska na selu.
Event je vrlo zanimljiv. Imate razlicita oružja, razlicita oružja te vozila. Evo par slika














Derby event. Svatko za sebe. Udete u automobil i zamrznete se te cekate countdown. Kad se countdown odbroji, krenete. Vaš zadatak je ubiti autom te preživjeti. Nesmijete izaci iz vozila jer ce vas automatsko izbaciti iz eventa. Evo par slika











Ukoliko ste izgubljeni na našem serveru, uvijek možete kucati u bilo kojem vozilu, komandu /gps. Ne, netrebate kupiti GPS, niti dodatke, ponavljam ovo nije RP server.
Evo mala skica kako to sve izgleda:


/gps










ORGANIZACIJE







La "Cosa Nostra", suvremena Talijanska organizacija, Medu najjacima i najboljima na serveru. Biti clan LCN, ponosni je cin. Najopremljena i najveca organizacija poslije LSPD. Ogranicenje clanova je "40".
Bavi se ubojstvima te krijumcarenjem oružja, no nikad droge. Policija vec dugo pokušava naci mrlju na njoj no ne uspjeva. Nadam se da ce Lider tako održavati LCN. Najvece place su kod CosaNostre.
Najbogatija vozila, takoder kod Cosa Nostre. Vrlo zanimljiva organizacija. Redovito održava treninge i evente. Cosa Nostra, na talijanskom "Naša stvar". Evo par slika organizacije:



Parking mjesta.



Zgrada Cosa Nostre.



Ulazak u Zgradu (Interior).



Dvorana za treniranje (Interior).






Biti u Policiji Los Santosa, vrlo komplicirana stvar; morate proci razne ispite, testove, pitanja.. uglavnom zahtjevno! No jednom kad ste u LSPD , imate moc i opciju promijeniti život gradana Los Santosa nabolje. Najjaca,najveca,najbogatija organizacija u Los Santosu. Helikopteri, vozila, tankovi, kamioni, motori, pancirke, oružja, zaštita.... Sve je to ukljuceno u LSPD. Velika organizacija.
Evo par slika:


Baza.




Garaža.




Zatvor.







Yakuza mafia. Japanska mafija koja prima samo clanove koji su vješti u pucanju. Biti clan Yakuze, znaci da imate vrlo dobru vrlinu i talent u pucanju. Ako biste htjeli uci u organizaciju morate proci vrlo puno ispita i testova. Yakuza je treca najbogatija organizacija u Los Santosu. Ima vrlo udobna vozila te vrlo žestoka oružja. Evo par slika:

Parking/baza.




Baza (INT)




Oružarnica (INT)






Hitman. Skrivena organizacija za koju se nezna njezino bogatstvo i moc. Biti u njoj pokazuje vašu velikost i snagu na serveru. Hitmanima nije zabranjeno nikamo, mogu se kretati gdje hocu, raditi gdje hocu,uživati gdje hocu. Hitman organizacija vrlo je velika, ali se nezna tocna velicina. Ukoliko ste Hitman, imate svoja prava, ubijate igrace za novac, ubijate clanove organizacija za novac, ubijate lidere za novac. Sve što radite radite za novac. Evo par slika:

Baza/parking.



Baza/parking.



Baza/parking.






Familija ulice Grove ulice.Kod nas nazvana Groove Street Family (da znam dva OO). Vrlo velika banda, u supraništvu s bandom Ballas i mafiom Yakuzom. U Suradnji sa Cosa Nostrom. Vrlo velike place vrlo visok izbor oružja, jako puno vozila. Kao što rekoh, jedna velika banda. Živjeti odnosno imati kucu u Grove ulici, vrlo je zahtjevno. No ako kupite, vjerujte mi, imat cete vrlo glasne, ali i poštene susjede.
Jedno od pravilo GS Familije je da moraju Å¡tititi sve u Grove krugu odnosno ulici. DM u Grove ulici je dozvoljen. Evo par slika:



Parking




Ulazak u bazu (INT).




Dvorana za treniranje u bazi (INT).








Ballas organizacija koja je upletena u drogu. Ballas, vrlo jaka banda, ima svoje teritorije koji su oznaceni na mapi, ukoliko ih želite srušiti, pokušajte.
Takoder kao svaka druga banda može ici na Dock. Ballas je u suradnji sa Yakuza Mafiom. Te dve bande nesmiju se ubijati ili kaciti. Yakuza prodaje Lideru Ballasa oružje te daje novac za zaÅ¡titu, ukoliko se lider Yakuze predomisli, Ballas može ostati bez resursa. Biti clan ballasa , vrlo zanimljiva stvar. Vozite besplatna vozila,  imate besplatno oružje,municiju itd. Ali kad vas Nadredeni pozove u War, morate sve ostaviti i kreniti služiti svojoj organizaciji. To su jedna od pravila Ballasa. Evo par slika:



Parking





Interior








POSLOVI





Ukoliko ste vozac kamiona, možete zaraditi mnogo novca. Sa svakim dostavljanjem dobijete odredeni novac i 1+ skill. Svakih 20 skillova novi ste level. Svakih 50 skillova placa vam se povecuje.
Dostavljate pakete,kutije i svakakve stvari na odredena raznolika mjesta. Kad ste jednom skill 500/500. Vi cete automatsko imati jednu od najviših placa na serveru. Takoder, lakše cete zaradivati i dovršavati poslove nego prije.






Ukoliko ste taksist, imate opciju dostavljanja igraca za odredenu kvotu novaca ili pokupljanje paketa i dostavljanja na odredena mjesta.
Sa svakim obavljanjem posla dobijete 1+ skill. Takoder svakih 20 skillova novi ste level i automatsko vaša placa se povišuje.







Ako ste cistac ulica, necete baš puno zaraditi, možete doci brže do višeg levela i zaraditi do 1500 $ maksimalno.
Nažalost Cistac ulica je zanimljiv posao no  nije baÅ¡ neÅ¡to Å¡to predlažem.




Ukoliko ste zaposleni kao dostavljac pizze, možete slobodno prodavati pizzu na ulici. Maximum cijena dostavljanja povišuje se sa vašim skillovima. No najviše što možete zaraditi ikada na jednoj pizzi je 400 $.
Jedan od cjenjenih poslova jer sa jednom pizzom možete nahraniti nekoga i spasiti mu život (20+ Health).
Takoder imate službeno vozilo, a to je Faggio odnosno Pizzaboy motor.






Ako je vaš posao Auto Mehanicar, imate mogucnost popravljanja automobila, bojanja automobila i nadopunjavanje benzina u automobile drugih igraca.
Sa vecim skillom dobivate vecu placu , manje ogranicenje cijena te naravno, odredeni level. AutoMehanicar je jedan od vrlo cijenjenih poslova kod nas.




Ukoliko ste odvjetnik, imate jedan od vrlo dobrih poslova na serveru. Možete izbavljati ljudi iz zatvora ili osloboditi sumnjicavog pri aretiranju.
Vi odredujete vašu placu te cijenu izbavaljanja iz zatvora. Sa svakim klijentom dobivate 1+ skill.




Ukoliko ste Vozac busa, možete imati jednu od najviših placa na serveru. Možete neprestano voziti rute te na svakoj stanici zaraditi odredeni novac (ovisi prema vašem skillu).
Na stanicama možete pokupiti igrace ili odmah krenuti dalje. Takoder dozvoljeno je raditi vaše osobne rute za turiste, npr. razgledavanje grada, države ili cak zabavna vožnja. Sve ovisi o vama. Sa svakom rutom 1+ skill.






Ukoliko ste bodyguard odnosno zaštitar, možete štititi bilo kojeg igraca, od najgoreg kriminalca do najpoštenijeg policajca. Dogadaju se posebni eventi za bodyguarde tko može bolje štititi svog klijenta. Takoder možete štititi zgradu policije ako se dogovorite sa šefom policije. Možete dobivati posebnu placu od toga. Sa svakim klijentom 1+ skill, sa svakim eventom 20+ skill.






Podjite s nama, bit ce vam zabavno!
193.192.59.151:6666


Poslednja Izmena: Januar 04, 2012, 15:12:33 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Paco


Dobar opis i sve,ali dosta je kopirano sa Los Balkana..
Sretno
[/center]

najbolji opis do sada.
bravo 10/10 doci cu na server.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 03, 2012, 11:02:50 PRE PODNE
Kopija sa LB ali sretno  :)

Necu lagati. Malo sam skinuo (dok system,brzinometar i lokacije nekih poslova) ali ne sve naravno. Nebi htio biti neki jeftini kopirant.
Poslednja Izmena: Januar 03, 2012, 11:21:12 PRE PODNE od Lucky Luciano

Hvala vam, puno bi mi značilo. Moram priznati da sam neke stvario kopirao jer nisam imao glavu puno ideja a sve sam radio sam.
Neke mape su iz interneta (besplatne) dokle ne namapam orginalne jer nisam imao vremena.


opis odlican dolazim 100 %
sretno  :)


Hvala svima stvarno.


Evo mali update, dodao sam još jedan event. Evo opis:




Jumping Jack. Event sa padobranom. Prvo administrator mora uključiti event, da bi se igrači mogli priključiti. Zatim dok su igrači spremni, moraju upisati komandu /jjpara, sa kojom dobiju padobran i zaledi ih.
Onda administrator napravi Odbrojavanje sa jednom komandom, i na kraju komande svi koju su u eventu se odledu i dobiju checkpoint. Mogu skočiti i polako doći do checkpointa.
Tko prvi doÄ'e na checkpoint server ispiÅ¡e njegovo ime te za njim viÅ¡e ne ispisuje. Admin mora zatim osobno nagraditi igrača. Evo par slika:




Poslije odbroajavanja i skoka:




Poslednja Izmena: Januar 03, 2012, 12:17:50 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Sretno jedino sto mi se nesviÄ'a sto si stavio ogroman broj auta u bande i mafije ostalo sve super
Poslednja Izmena: Januar 03, 2012, 12:53:10 POSLE PODNE od incluDe.


Odlicno, nadam se da cete uspjeti . Dolazim na otvorenje !

Opis 10/10 ;)

P.S. Samo si trebao slike malo smanjiti.
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Previse vozila previse natrpano .. to mi se nesvidja a i nesvidjaju mi se pravila nikako .. Inace svidja mi se ono u selu voska i terrori iz sume .. I eventi neki .. Organizacije po meni 0 bez ljutnje .. Zato sto su na nekim malim mestima to je dobro ali nije dobro sto vozila ima vise nego sto moze stati tamo ..

Citat: Vampire Diarie's poslato Januar 03, 2012, 13:37:52 POSLE PODNE
Previse vozila previse natrpano .. to mi se nesvidja a i nesvidjaju mi se pravila nikako .. Inace svidja mi se ono u selu voska i terrori iz sume .. I eventi neki .. Organizacije po meni 0 bez ljutnje .. Zato sto su na nekim malim mestima to je dobro ali nije dobro sto vozila ima vise nego sto moze stati tamo ..

To su eventi, a organizacije su samo frakcije a ne nešto realno. Ponavljam to nije RolePlay ili kakvo drugo simuliranje života. Ali hvala jer svaka kritika je dobrodošla.

Hvala svima!