Obavijest

Započeo [DE]Max, Februar 14, 2010, 21:13:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Moon Light Gaming RPG Server


to je jedan server rpg ima mod slican ko ch ima dosta komandi neke nove ima dobre bande itd

portal

www.moonlight-gaming.com/
Ip uskoro 88.198.69.101:7781



Prijave Za Admine Otvorene


Prijave Za Gamemastere otvorene

                                          PD
         pd ima pravo hvatati kriminalce i stavljati ih u zatvor koliko zele

                                         FBI
                        Ima isto pravo ko pd hvatat stavljat kriminalce u zatvor koliko zele ali su fbi malo bolji za to
                       

                                          Swat je vojska koja je u savezu s FBI i PD pa s njima radi iste poslove
                     

                                          Groove je banda koja ide i bjezi od policije i pucaju

                                       Licenseri licenseri daju dozvole za gun za auto za letenje itd

                                            Bolnica heala igraca kada je na smrti
       
                                            to su one osnovne org pa tako da nebi ostale ni spominjo

                               
                                             Opis servera

                                          Ovo je Rp server sto znaci RolePlay i to je simuliranje stvarnog zivota! na serveru
                                          imaju odredena pravila ! na serveru imaju Donatori, Admini,GameMasteri, i lideri.
                                          na rp serverima je zabranjeno Koristiti MetaGaming to je kada mjesamo ooc chat i
                                          IC chat to je zabranjeno na rp serverima, Takoder je i zabranjen Deathmatch to
                                          je ubijanje nekoga bez razloga ko mu podleti pod ruku   PowerGaming je zabranjen
                                          a to je prisiljavanje igraca da uradi nesto nestvarno sto se nemoze dogoditi u
                                          zivotu. Revenge kill je zabranjen to je ubojstvo iz osvete. DriveBy je pucanje iz
                                          vozila na pjesaka. SpawnKill je kada se neko stvara neko ga stalno ubija.
                                       



                                                     Poslovi na serveru

                                                               Detektiv

-Ima mogucnost otkrit gdje se nalazi koji igrac servera tako da upise komandu /Find , nakon sto je igrac upisao komandu i ID igraca kojega zeli naci na serveru ,igrac ce mu biti oznacen crvenom bojom na mapi



                                                               Odvjetnik
on ima pravo nekoga izbaviti iz zatvora ali ako nije online taj igrac sto je u zatvoru napise da oce odvjetnika a njih trenutno nema onda ovaj igrac ostaje u zatvoru dok ne dode odvjetnik

                               
                                                               AutoMehanicar

Ima mogucnost zaradivat novac od ljudi koji zele popraviti auto on ce ih naci i popraviti auto a kolko on novaca bude trazio to neznamo

                                                       
                                                            Diler Droge

On moze kupovati drogu i prodavati je kupcima po povoljnoj cjeni ali mora se paziti PD SWATA I FBI da ga ne ulove i da nemora traziti odvjetnika

                                         
                                                            Kradljivac Auta

  Ima mogucnost ukrasti auto i odvesti ga na neko nepoznato mjesto i zvati ljude ako zele nazad auto moraju mu dat pare za njega najvise kad sam kradljivac trazim 1 m za auto    


                         

Poslednja Izmena: Februar 19, 2010, 15:07:41 POSLE PODNE od [MLG]Max

iYoko

Htjeli ste se udruzit sa CC vec 2-3 tjedna... :D Sretna vam sa serverom!

Ima mod ko CH.Slatko me nasmeja  ;D
Poslednja Izmena: Februar 14, 2010, 21:19:01 POSLE PODNE od [ST]JoKeR

Ludi Grad

Citat: Max[GZ] poslato Februar 14, 2010, 21:13:24 POSLE PODNE
eto da vas obavijestim propala gamezona al se digo moon light
o moj boze vi nikad necete odrasti.......pa stvarno ili ste retardirani ili glupi.......drugo nista nema......pa jbt propasce vam i ovaj kao i gamezona..... jer ste potpuno ne ozbiljni....... Mod slican kao CH na to hahhahahahhahahahhahahhahahhahahahhahahhaa.....vise nemam rijeci....... toliko od mene  :D

iYoko

AK budete trebali bolji template javite meni ili Gunjaci...

Lol,dajem desnu ruku da cete promjenit ime servera,a i dalje ce bit na tom free hostu :).

ma ja sam jedan mod slican nabavio ko ch loool

turker_kc

Na mod slican ko CH mislis reci cisti GF sa 10 novih objekata ?  ::) ::)

Sretno sa serverom...

Citat: panda poslato Februar 15, 2010, 08:27:09 PRE PODNE
Na mod slican ko CH mislis reci cisti GF sa 10 novih objekata ?  ::) ::)

Sretno sa serverom...

kako vam nije jasno....
CH postoji od 2007godine i svi Veliki Balkanski serveri nisu nastali preko noći.....

A vi ste se registrirali na Balkan SAMP pročitali kako napraviti kučni server i svi otvarate servere....
a najave moda su ovakve: Bolji gamemod od CH , BM, ST ....

MALO UÄŒITE  IGRAJTE NA NEKOM SERVERU UĐITE U SKRPTING TEAM I UÄŒITE TAMO KADA STEKNETE ISKUSTVA ONDA OTVARAJTE SVOJE SERVERE
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

matemandbrnaze742

Tocno tako Tomos svi koji otvore server za mjesec dana koliko traje host taj server vec ne postoji ako ocete otvorit pravi server potrudite se bar da traje 2-3 mjeseca da ljudi cuju za njega a ne odmah poslije 1 mj odmah server ne postoji.I nemoguce da ima mod kao u CH a ni ST i drugih servera jer na tim GMovima je ulozeno puno truda.Ako je kao u CH ili ST imat ce bar 100k redaka.

Vlasnik moonlight gaminga nije max, vlasnik je nekoliko puta mene kontaktirao da se ch sa njima udruzi, ako mu kazem max kakav si ti frajer i od kolko god sumnjam da ce ti dat ownera... ::)

kunem ti se da je reko eto idi vidi slobodno pitaj idi vidi na forumu da sam admini idi slobodno

Citat: [MLG]Max poslato Februar 15, 2010, 19:04:09 POSLE PODNE
kunem ti se da je reko eto idi vidi slobodno pitaj idi vidi na forumu da sam admini idi slobodno

Vidjet cemo kad ja porazgovaram s njim :D

pa da pas ti njemu rec da ja nebudem
ma tebi je krivo sto sam ja owner nas hhahahah

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Februar 15, 2010, 12:41:57 POSLE PODNE
Tocno tako Tomos svi koji otvore server za mjesec dana koliko traje host taj server vec ne postoji ako ocete otvorit pravi server potrudite se bar da traje 2-3 mjeseca da ljudi cuju za njega a ne odmah poslije 1 mj odmah server ne postoji.I nemoguce da ima mod kao u CH a ni ST i drugih servera jer na tim GMovima je ulozeno puno truda.Ako je kao u CH ili ST imat ce bar 100k redaka.
nemogu shvatiti kako ljudi nisu jos uvijek shvatili da broj redaka NIJE BITAN!, mozes imati i 200k redaka a 5 igraca  ::)