[Slike] Balkan Ulice RPG || Nova godina

Započeo [BURPG] Wistaa, Januar 01, 2012, 18:26:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo kao sto vidite radi se o novoj godini gdje su se nasi igraci malo proslavili.
Iako je to Nova godina kada vecina ljudi izlazi,bilo nas je 23 na serveru u 00:00,nisu svi ucestvovali ovdje u ovim slikama ali nema veze.
Igraci su me zamolili da stavim tu slike pa sam stavio :P

Slike:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

J4€k

Sve najbolje za server ali kad tek sad skuzim koliko ima djece koja nemaju zivot i ono malo zivota sto imaju provode tu umjesto s prijateljima i prijateljicama na slavlju

Koji ste vi napacenici igrat samp za novu godinu
Zene i Alkohol !

Skontajte ako se radi o djeci koja imaju oko 9-10 godina...Neznam za vas ali ja sam sa 9 godina kući slavio novu,doduÅ¡e nisam im'o komp. i SA:MP ali oni sigurno neće u diskoteku ...I da naj sam volio kad me stari izvede na jedno 5 min. napolje da bacim koju petardu  ;D ;D ;D ;D
Ne igram SA:MP vise..

J4€k

pa ako su djeca od 9-10 godina onda su jos ludi sto ostaju do 2 h ujutro i igraju comp -.-

Ahaahhah,pa kod mene ja znam dvojicu jedan ima 21 god,drugi 18,igrali su tu vecer valjda na srvu nezz tacno,nema ih tu na slikama jer sam i ja slike dobio,kazu da su i oni bili,pa eto znaci ne mora se bas to odnositi za djecu sa 9 god. :P




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Citat: SEJFO poslato Januar 01, 2012, 20:38:49 POSLE PODNE
Ahaahhah,pa kod mene ja znam dvojicu jedan ima 21 god,drugi 18,igrali su tu vecer valjda na srvu nezz tacno,nema ih tu na slikama jer sam i ja slike dobio,kazu da su i oni bili,pa eto znaci ne mora se bas to odnositi za djecu sa 9 god. :P
Pa ni ti nisu normalni,ne mogu da verujem ...Pa izasao bih na prozor da gledam nesto pre nego da igram samp za to vreme ! :S

Btw,lepo je ...

Citat: Nxidza poslato Januar 02, 2012, 19:57:06 POSLE PODNE
Citat: SEJFO poslato Januar 01, 2012, 20:38:49 POSLE PODNE
Ahaahhah,pa kod mene ja znam dvojicu jedan ima 21 god,drugi 18,igrali su tu vecer valjda na srvu nezz tacno,nema ih tu na slikama jer sam i ja slike dobio,kazu da su i oni bili,pa eto znaci ne mora se bas to odnositi za djecu sa 9 god. :P
Pa ni ti nisu normalni,ne mogu da verujem ...Pa izasao bih na prozor da gledam nesto pre nego da igram samp za to vreme ! :S

Btw,lepo je ...

Hahahah,hvala :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Paco

Hahahah nebi ja iro sampa ali eto izgleda da ima ko bi sretno vam dalje  :-*


Lijep vatromet :DD samo nekuzim u 00:00 na samp za novu godinu pa to jos nisam vidio

Citat: Dado000 poslato Januar 03, 2012, 10:46:05 PRE PODNE
Lijep vatromet :DD samo nekuzim u 00:00 na samp za novu godinu pa to jos nisam vidio

Jbg,brt takav narod xD

Hvala :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

I ja sam se igrao sampa u novogodisnjoj veceri , Policija me ganjala .. hahahahah :D , Daj reko da mi bi sad reko samo ukucat /q i nestat , al nemoze , i opet sam se izvukko haha :D
------------------------ Trazim Dobrog Skriptera Koji Ce Iskriptati Zajedno Samnom Citav Mod Od 0 ... Nesto sasvim novo , Nagrada : Admin lvl 1337 + Kesh ..... ------------------------------------- PM !