[POMOC] SA-MP problem sa grafikom

Započeo admin, Januar 01, 2012, 13:15:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 16:28:51 POSLE PODNE
Citat: Boris Spice poslato Januar 01, 2012, 16:14:32 POSLE PODNE
tako je meni u cs 1.6 ,, i istto nez kako da namjestim

Evo jedan od primjera sto mi se dogodi:

http://ch-slike.com/?v=KtGpY.png

Meni se to desavalo par puta ali samo spustim igricu (minimiziram je) i onda je odmah podignem (opet otvorim) i sve mi je normalno
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Tex

meni se auta rastegnu sultan bude kao limuzina xD
kada smanjim grafiku na 800x600 bude normalno preko 800x600 se auta rastegnu

Predlažem: Skini novi GTA SA možda (ako) imaš DVD ogrebani...

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 01, 2012, 17:00:57 POSLE PODNE
Predlažem: Skini novi GTA SA možda (ako) imaš DVD ogrebani...

Skinut prije par dana.

Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 14:40:57 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR]DacoN1* (SickTouch*) poslato Januar 01, 2012, 14:37:52 POSLE PODNE
A sto ne probas da reinstaliras GTA?


3 puta ga reinstalirao.

probaj obrisat san andreas preko revouininstallera

i onda instaliraj na dr particiju,a onda kad budes skido samp client,skini s neke druge stranice,ako si npr skinuo od samp teama,onda skini od ng mirrora ili tako,u biti nadam se da si skuzio ;)

Ne vjerujem da je u tome problem. Vjerojatno ima veze sa grafickom, jer je ovo prilicno stara igra.

J4€k

Pregledaj po googlu za taj problem upisi nesto sto ti mislis da bi moglo utjecati na taj problem tipa win 7 koji nije optimiziran bas za gta sa itd
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 19:46:15 POSLE PODNE od .::[Raven]::.(J4€k)

Citat: .::[Raven]::.(J4â,¬k) poslato Januar 01, 2012, 19:22:11 POSLE PODNE
Pregledaj po googlu za taj problem upisi nesto sto ti mislis da bi moglo utjecati na taj problem tipa win 7 koji nije optimiziran bas za gta sa itd

Vec sam sve gledao, vec 2 dana googlam i sve sam probao.

J4€k

neznam jesi li ovo pokusao ali vrijedi pokusati xD

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/gta-san-andreas-windows-7-problem/46473.aspx
pogledaj hoce li ovo pomoci
Treci,cetvrti i sesti post
ako ne onda vrati OS na xp



Citat: Dude poslato Januar 01, 2012, 23:18:15 POSLE PODNE
a ništa, zapali laptop, u njemu je problem...

Haha, i na bratovom mi se to isto dogada :P

Jesi probao onda sa instalacijom nekog drugog GTA? Ne moguce da ti se na 2 kompa to isto desava
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Citat: Gotti747 poslato Januar 02, 2012, 00:26:35 PRE PODNE
Jesi probao onda sa instalacijom nekog drugog GTA? Ne moguce da ti se na 2 kompa to isto desava
Problem je u SA:MP-u, reko je Soprano da mu u obicnom radi

Citat: Gotti747 poslato Januar 02, 2012, 00:26:35 PRE PODNE
Jesi probao onda sa instalacijom nekog drugog GTA? Ne moguce da ti se na 2 kompa to isto desava

Oba su potpuno ista, i gta san andreas je sa istog cd-a. Evo sad skidam drugi gta sa pa cu pokusati, iako mislim da nije do toga jer mi je u singleplayer-u sve normlano.