[POMOC] SA-MP problem sa grafikom

Započeo admin, Januar 01, 2012, 13:15:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Da nemas mozda ENB series ?
Ako imas izbrisi ih.


E pa ne znam onda. :D
Probaj da ubacis ENB neki osnovni mozda ce da resi problem. :D

Citat: [CH:FR]DacoN1* (SickTouch*) poslato Januar 01, 2012, 14:53:25 POSLE PODNE
E pa ne znam onda. :D
Probaj da ubacis ENB neki osnovni mozda ce da resi problem. :D


Probao sam i to ali ne djeluje.

nadam se da nisi u program files instalirao gta... na w7 moras izvan program filesa instalirat...

kad instaliras izvan pf mape odi na gta ikonu i ikonu sampa i properties i zatim u Compatibility odaberi Run this program as administrator

imao sam isti problem, ali imam dva hard diska u kompu. izbrisao sam igru i instalao sam na drugu particiju.
[ce

Citat: Dude poslato Januar 01, 2012, 15:11:56 POSLE PODNE
nadam se da nisi u program files instalirao gta... na w7 moras izvan program filesa instalirat...

kad instaliras izvan pf mape odi na gta ikonu i ikonu sampa i properties i zatim u Compatibility odaberi Run this program as administrator
Jesam, evo pobrisao sam sada i instalirat cu ga izvan pf mape. Nadam se da ce to rijesiti problem.

EDIT: I dalje isti problem.
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 15:37:40 POSLE PODNE od Soprano

Sergio_Don



Probaj da obrises gta_sa.set fajl iz GTA San Andreas User Files mape
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Boris Spice

tako je meni u cs 1.6 ,, i istto nez kako da namjestim


Jesi li možda pokušao reinstalirat drivere od grafičke kartice?

Off topic: Nemaš li ti iMac i Mac mini?
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 16:33:51 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)