[POMOC] SA-MP problem sa grafikom

Započeo admin, Januar 01, 2012, 13:15:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Da li je netko mozda imao problem sa grafikom na sa-mp, npr povremeno treperenje slike, i lagano blokiranje. Dakle ne treperi sve, nego pojedini dijelovi objekata i ne uvijek.

Na prijasnjem laptopu nisam imao taj problem, isto sam imao windows 7, ali evo na ovom novom imam.

Procesor: Intel Core i7 2630QM 2.0GHz / 2.90GHz (6MB cache) Sandy Bridge
Grafički sustav: nVIDIA GeForce GT 540M 2GB
Radna memorija: 4GB + 2GB DDR3 1333MHz

EDIT: Evo jedan od primjera sto mi se dogodi:
http://ch-slike.com/?v=KtGpY.png
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 16:29:12 POSLE PODNE od Soprano

dali su ti iskakala slova povremena
Zene i Alkohol !

Ne.

EDIT: Npr trcim i onda odjednom mi zablokira na sekundu sve kao da laggaa, i u tom trenutku mi se jave kao neke cudne sjene na objektima i sl, ili npr nestane dio drveta, dio kuce i sl.
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 13:44:11 POSLE PODNE od Soprano

Jel ti se desavalo da ti se skroz zamuti slika, ili da npr neke bele/sive stvari postanu zelene?
Koja ti je rezolucija IG?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Januar 01, 2012, 13:50:50 POSLE PODNE
Jel ti se desavalo da ti se skroz zamuti slika, ili da npr neke bele/sive stvari postanu zelene?
Koja ti je rezolucija IG?

Nije mi se nikad skroz zamutila niti su mi stvari postajale zelene. A rezoluciju sam mijenjao IG i pokusavao sve moguce rezolucije i uvijek isto.

Jel ti x16 ili x32 ?

Ako je x16, stavi 32
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Januar 01, 2012, 13:53:46 POSLE PODNE
Jel ti x16 ili x32 ?

Ako je x16, stavi 32

I to sam vec pokusavao i nista.

EDIT: Ne znam da li bi mi directx 11 rijesio problem?
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 14:04:43 POSLE PODNE od Soprano

Jel ti se desavalo ovako nesto? http://i1090.photobucket.com/albums/i371/macz1337/sa-mp-000-1.png
Probaj da updejtujes drajvere
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 13:35:46 POSLE PODNE
EDIT: Npr trcim i onda odjednom mi zablokira na sekundu sve kao da laggaa, i u tom trenutku mi se jave kao neke cudne sjene na objektima i sl, ili npr nestane dio drveta, dio kuce i sl.

PokuÅ¡aj ako imaÅ¡ izbrisati s0beit, meni se je to dogaÄ'alo dok sam ga imao, takoÄ'er vrlo bi mi zablokirao ako bih minimizirao igru i vratio u normalnu veličinu.
Poslednja Izmena: Januar 01, 2012, 14:19:50 POSLE PODNE od Lucky Luciano

Citat: Gotti747 poslato Januar 01, 2012, 14:11:40 POSLE PODNE
Jel ti se desavalo ovako nesto? http://i1090.photobucket.com/albums/i371/macz1337/sa-mp-000-1.png
Probaj da updejtujes drajvere

Driveri su mi svi update-ani. A tako nesto, ali mi nije nestajao lik, nego objekti okolo.

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 01, 2012, 14:13:40 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 13:35:46 POSLE PODNE
EDIT: Npr trcim i onda odjednom mi zablokira na sekundu sve kao da laggaa, i u tom trenutku mi se jave kao neke cudne sjene na objektima i sl, ili npr nestane dio drveta, dio kuce i sl.

PokuÅ¡aj ako imaÅ¡ izbrisati s0beit, meni se je to dogaÄ'alo dok sam ga imao, takoÄ'er vrlo bi mi zablokirao ako bih minimizirao igru i vratio u normalnu veličinu.

Hahahhahahahhahaha, nemam s0beit :P

a jesi pokusao instalirat najnoviji directx ? 11icu ?

Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 14:15:09 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Januar 01, 2012, 14:13:40 POSLE PODNE
Citat: Soprano poslato Januar 01, 2012, 13:35:46 POSLE PODNE
EDIT: Npr trcim i onda odjednom mi zablokira na sekundu sve kao da laggaa, i u tom trenutku mi se jave kao neke cudne sjene na objektima i sl, ili npr nestane dio drveta, dio kuce i sl.

PokuÅ¡aj ako imaÅ¡ izbrisati s0beit, meni se je to dogaÄ'alo dok sam ga imao, takoÄ'er vrlo bi mi zablokirao ako bih minimizirao igru i vratio u normalnu veličinu.

Hahahhahahahhahaha, nemam s0beit :P


Evo ovo se meni dogaÄ'alo (s tim da je bilo malo u boji ali poÅ¡to je to print-screen neÅ¡to je pomijeÅ¡alo):


Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Januar 01, 2012, 14:19:50 POSLE PODNE
a jesi pokusao instalirat najnoviji directx ? 11icu ?

Ima u njemu 100mb pa ga skidam jos uvijek. Brzo ce biti pa cu probati, to mi je zadnja opcija, vise ne znam sta bih pokusao ako to sad ne uspije.