Zahtjev za 4um unban

Započeo ѕєуzιι¢н™.amx, Decembar 31, 2011, 21:15:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kod frenda odem na BS da vidi kako se skripta i pise mu ko da je banan "idi bolan vozaj traktor, papak jedan" moze dobit unban da mu pokazem pisem s moba a nemrem mu prek moba pokazivat unban ga pls da pokazem..
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Decembar 31, 2011, 21:15:53 POSLE PODNE
Kod frenda odem na BS da vidi kako se skripta i pise mu ko da je banan "idi bolan vozaj traktor, papak jedan" moze dobit unban da mu pokazem pisem s moba a nemrem mu prek moba pokazivat unban ga pls da pokazem..

Ne pišeš ovo sa mob-a jer postoji ikonica kada pišeš preko telefona...bude pri vrhu prvog posta
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Pisem s moba da sad mogu uploudat sliku s iphona uploudo bi ti je al nemogu i nije vazno od kud pisem nego da unbanaju da mu pokazem
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Zavisi, ako koristi obican forum to nece pokazati ako koristi Tatapalk ili kako se zove onda hoce pisati..

Citat: Talavander poslato Decembar 31, 2011, 21:24:50 POSLE PODNE
Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Decembar 31, 2011, 21:15:53 POSLE PODNE
Kod frenda odem na BS da vidi kako se skripta i pise mu ko da je banan "idi bolan vozaj traktor, papak jedan" moze dobit unban da mu pokazem pisem s moba a nemrem mu prek moba pokazivat unban ga pls da pokazem..

Ne pišeš ovo sa mob-a jer postoji ikonica kada pišeš preko telefona...bude pri vrhu prvog posta

Ovo je samo jednim dijelom istina, tj. ovisi kakav mob imaš, ako imaš neke starije, onda je ta ikona, ali ako imaš neki bolji smartphone, onda ne piše, jer bolji smartphonovi imaju već browsere kao i komp-ovi, npr. ja dok idem preko HTC Trophy 7 (tamo je Internet Explorer za Windows Phone), tad nema te ikone, ali kad sam išao preko starog moba, tamo je bila ikona.

@Topic, kako da mi unbanamo a nit neznamo banan ip? + ovo se Å¡alje na mail SModova, co-admina..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.