[TuT] Rent Vozila

Započeo []Flynâ„¢, Decembar 31, 2011, 13:24:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mr.Gagi

Dobar tutorijal svidja mi se. :)
Samo dodaj jos da treba da definisu new Rentano[MAX_PLAYERS]; Dobio sam par pm-ova za to kako da definisu, a to je dobro znaci da ljudi koriste tutorijal

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 03, 2012, 16:45:53 POSLE PODNE
Jedino posto je za pocetnike moras napravit jos /exitcar ;)

Ostalo: 10/10!

Hvala :)

CMD:izadji(playerid,params[])
{
  if(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
  {
      RemovePlayerFromVehicle(playerid);
      TogglePlayerControllable(playerid,1);
  }
  return 1;
}





Citat: [TL:RP]Mr.Gagi poslato Januar 03, 2012, 17:18:41 POSLE PODNE
Dobar tutorijal svidja mi se. :)
Samo dodaj jos da treba da definisu new Rentano[MAX_PLAYERS]; Dobio sam par pm-ova za to kako da definisu, a to je dobro znaci da ljudi koriste tutorijal
Hvala, dodacu... :)

sta ti HTML kod radi ovdje  :D
makni ovo

Odlicno posluzit ce ty
10/10
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Hvala!  :)

Citat: [UG]SpawneR poslato Januar 06, 2012, 10:51:33 PRE PODNE
E super TUT a sto nebi dole skroz na kraju sve to sto si gore pricao spojio u primer :D 10/10    ja se zbunim negde pa zato kazem da sve spojis kako bi to trebalo da izgleda ili mi posalji na PM  :-*
Napravicu ti FS pa cu ti poslati, malo kasnije...


Dobar tutorijal..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Citat: JoXy_ poslato Januar 01, 2012, 19:22:42 POSLE PODNE
Citat: [BCL] Cile poslato Januar 01, 2012, 08:26:14 PRE PODNE
nevalja nista -.-
pa daj objasni ljudima gdje ce stavit ovo rent[0] i ostalo ... pod koji public ...
Ovo je sigurno bilo za pocetnike, ali oni pocetnici nece shvatit ovo ..

Ja u tutorialu ne vidim nigde rent[0], a za ovo gde sta treba ubaciti, sve ti lepo pise.  ;)




Ostali, hvala.  :)



Nevidis nigdje rent[0] jer nisi stavio, a nisi stavio jer neznas koristit arrayeve (polja).


Ako si definirao

new Rent[6];


Onda ti mozes staviti i 6 vozila tu, istina, nemozes koristiti Rent[6] ali zato tu imas Rent[0], a to znaci da imas ovako:

Rent[0]
Rent[1]
Rent[2]
Rent[3]
Rent[4]
Rent[5]

Ovo tvoje je uredu, ali imas neiskoristeni prostor u memoriji koji se ipak koristi, varijablu Rent[0].


Nadam se da sam pomogao na nek nacin.  ;)
Poslednja Izmena: Januar 09, 2012, 15:57:07 POSLE PODNE od #marcus.

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

#marcus - samo si iskopirao od mene ništa drugo nisi stavio novo.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 09, 2012, 16:09:21 POSLE PODNE
#marcus - samo si iskopirao od mene ništa drugo nisi stavio novo.


Ništa nisam iskopirao samo sam malo detaljnije objasnio te njemu pokusao dokazati da si ti u pravu

Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!

oK, oK... Shvatio sam, ali sam navikao ovako da radim.   >:(

Dobro , ali kada loopaš onda ti početna vrijednost varijable mora biti 1 , ako krećeš od 1.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong