[Komentar]Mr.Gagi

Započeo V_More, Decembar 30, 2011, 22:50:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, iskreno, ali iskreno mi recite sta mislite o ovom covjeku.  Covjek koji najvise pomaze na ovom forumu za sta i sluzi forum, a ne za spammanje i svadju.

Ono sto ja mislim o njemu je u mom potpisu.

Ovu temu sam otvorio da vidim, sta vi mislite. Da li je on za vas najbolji lik na forumu, jer vidim da je u svakom skoro potpisu Respect to: uvijek Gagi

Da li bi trebao da dobije neku nagradu ili orden od Administracije BS-a, po meni da, jeli lik to stvarno zasluzuje!
Last nick: Vectro64

Slazem se no ...
administracija bira smoda
no covjek je majstor  :)

Citat: [EG]Dr.Ninexâ,,¢ poslato Decembar 30, 2011, 22:51:21 POSLE PODNE
Slazem se no ...
administracija bira smoda
no covjek je majstor  :)

Nisam mislio na S.MOD-a, nego da se napravi neka posebna grupa, sa posebnim rankom, kao sto su i Pee-Wee Homeboy i slicno, da se napravi neka posebna plocica, drugacija od ostalih za takve, koji zasluzuju takvo nesto. Nisam mislio na S.MOD-a
Last nick: Vectro64


Molio bih administraciju da razmisli o tome, jer i forum i jeste u vezi skriptanja i to i jeste svrha da jedni pomazu drugima, ko sta zna ko  sta nezna, a da onaj koji to najvise radi, dobije neku nagradu.

Neka neko od MOD-ova/S.MOD-ova doda i anketu

Poslednja Izmena: Decembar 30, 2011, 23:04:40 POSLE PODNE od Vectro64
Last nick: Vectro64

To za "plocicu" ili kako je vec nazivas trebao si u predloge ,a sto se tice Gagija ...Sve pohvale,covek je stvarno extra i zasluzuje neku poziciju ! :)

Citat: Nxidza poslato Decembar 30, 2011, 23:03:30 POSLE PODNE
To za "plocicu" ili kako je vec nazivas trebao si u predloge ,a sto se tice Gagija ...Sve pohvale,covek je stvarno extra i zasluzuje neku poziciju ! :)

Pa to sam usput predolazio, kao npr. da to bude nagrada, jer to je nekako najrealnije, ali u svakom slucaju, treba da bude nesto.
Last nick: Vectro64

Zlatan_Ibrahimovic

vi uvijek pametujete o administraciji da kazem to...ionako ih ima previse (moje misljenje),a za to ce oni oduciti i doci ce vrijeme.

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 30, 2011, 23:05:41 POSLE PODNE
vi uvijek pametujete o administraciji da kazem to...ionako ih ima previse (moje misljenje),a za to ce oni oduciti i doci ce vrijeme.

Ja nisam rekao da Gagi ide u administraciju, niti zelim o tome da odlucujem, samo kazem da treba neku nagradu da dobije za to, kao tu plocicu i taj rank, koji ne bi dobio samo on, vec jos svako ko puno, puno pomaze. A kad bi dobio taj rank, imao bi iste ovlasti kao sto ostali clanovi imaju. Jedino da mu se limit poruka u sat vremena  ukine da moze pomagat ljudima i dalje  :D
Last nick: Vectro64

Čovjek mi pomogne kad god mi zagusti, sve najbolje mogu reć' o njemu, nikad mu nije teško pomoći meni ili bilo kome drugom.
I da, po meni zaslužuje nešto!
  ;)

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: Vectro64 poslato Decembar 30, 2011, 23:08:56 POSLE PODNE
Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 30, 2011, 23:05:41 POSLE PODNE
vi uvijek pametujete o administraciji da kazem to...ionako ih ima previse (moje misljenje),a za to ce oni oduciti i doci ce vrijeme.

Ja nisam rekao da Gagi ide u administraciju, niti zelim o tome da odlucujem, samo kazem da treba neku nagradu da dobije za to, kao tu plocicu i taj rank, koji ne bi dobio samo on, vec jos svako ko puno, puno pomaze. A kad bi dobio taj rank, imao bi iste ovlasti kao sto ostali clanovi imaju. Jedino da mu se limit poruka u sat vremena  ukine da moze pomagat ljudima i dalje  :D

a to je ok... :)

Snich

Gagi ... Taj lik nema sta nezna niti sta nemoze niti sta nece ...
Ako ti on nece pomoc, onda ti nece ni odmoc, ne zelim da komentarisem mnogo, covjek je za svaku pohvalu.

Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis

Ti si puko..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis

Samo da ti kazem, da je Gagi prije nego sto si ti dosao na ovaj forum imao preko 2000 postova, no trazio je da mu se izbrise profil jer se iznervirao zbog sscanfa

Tako, da nije pozeljno da komentarisu oni koji imaju manje od 100 postova

A jos jednom ponavaljam, Gagi se ne bira za Admina!!!!!!!!!!!!! Koliko vam puta treba ponoviti, de malo procitajte sve postove!

Nego da cujem komentare od ostalih, zasad su svi za DA< nadam se da ce tako i biti.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2011, 23:40:07 POSLE PODNE od Vectro64
Last nick: Vectro64

Citat: Gotti747 poslato Decembar 30, 2011, 23:37:58 POSLE PODNE
Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis

Ti si puko..

Slažem se sa imenjakom..  ;D