[Komentar]Mr.Gagi

Započeo V_More, Decembar 30, 2011, 22:50:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:47:28 POSLE PODNE
Nisam znao da je pre imao 2000postova :D,izvinjavam se
Postovi ne znace nista,pogledas sate  i vidis da li je aktivan ili ne i da li dovoljno pomaze ...;)
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2011, 23:50:40 POSLE PODNE od Nxidza

Gagi je kralj, potpuno se slazem, lik najvise pomaze na forumu(i van)...

Kao sto je Snich rekao,
Citat: [FG] Snich_Wolf poslato Decembar 30, 2011, 23:19:01 POSLE PODNE
Ako ti on nece pomoc, onda ti nece ni odmoc, ne zelim da komentarisem mnogo, covjek je za svaku pohvalu.

dobar je on ali ga netrea izdvajat od drugih ako administracija odluci da je on dobar uzet ce ga smoda nemozete se vi sad trpat tu

Negleda se samo znanje PAWN-a i(li) drugih programskih jezika za biranje SMOD-a, gleda se tu i pristojnost, snalažljivost.. Uostalom, kada biramo SMOD-a, mi kandidiramo par njih, pa se dogovorimo u admin chatu koji najviše zaslužuje. Ali SMOD uništava na neki način čovjeka, tad Gagi više neće imat tolko vremena za PAWN, tj. za pomoć drugim igračima, jer će dio svog vremena morat posvetit administraciji ovog foruma. Nemam ništa protiv Gagia, čak bi i volio da bude SMOD, samo napominjem :).
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: [SL]DJ LuxZillo poslato Decembar 30, 2011, 23:05:41 POSLE PODNE
vi uvijek pametujete o administraciji da kazem to...ionako ih ima previse (moje misljenje),a za to ce oni oduciti i doci ce vrijeme.
ajde jedna pametna  :D

Citat: LuKsA poslato Decembar 31, 2011, 01:54:33 PRE PODNE
Ali SMOD uništava na neki način čovjeka, tad Gagi više neće imat tolko vremena za PAWN, tj. za pomoć drugim igračima, jer će dio svog vremena morat posvetit administraciji ovog foruma.
100% istina.. i ja sam viÅ¡e pomagao dok nisam bio SMOD ali evo opet se trudim čak pomažem na PP  ;D

Ja opet ponavaljm, po ko zna koji put, da Gagi moze a i ne mora za S.MOD-a kako hocete.

Nego, da dobije onu plocicu, kao npr. BS - Pomagac I da oni npr. imaju narandzastu boju i da svi pocetnici preko PM-a mogu ih nesto pitati, da su oni uocljiviji, jer forum i jeste za pomaganje.

Tako da moram opet reci, te nagalastiti:

Gagi-ja nisam predlozio za S.MOD-a vec da dobije neku titulu, koja je uocljiva na forumu, preko koje svi zaju, ko najvise pomaze i kome se mogu obratiti.
Last nick: Vectro64

Mr.Gagi

Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis
Postovi ne mere coveka. Ja sam ovde imao 1400+ postova i 54 dana provedena
A svejedno ovo lock. Nebih bio niti admin niti smod odbio sam Correllia za to odbicu i na drugim mestima :P

Citat: Mr.Gagi poslato Decembar 31, 2011, 15:04:13 POSLE PODNE
Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis
Postovi ne mere coveka. Ja sam ovde imao 1400+ postova i 54 dana provedena
A svejedno ovo lock. Nebih bio niti admin niti smod odbio sam korisnik uklonjen!a za to odbicu i na drugim mestima :P

Opet kazem, nisam rekao da moras biti Admin.
Last nick: Vectro64

Mr.Gagi

Citat: Vectro64 poslato Decembar 31, 2011, 15:08:00 POSLE PODNE
Citat: Mr.Gagi poslato Decembar 31, 2011, 15:04:13 POSLE PODNE
Citat: eLMaestro poslato Decembar 30, 2011, 23:35:06 POSLE PODNE
Ovo je samo moje "misljenje" da sam ja na mestu admin teama i da biram ovog Mr.Gagi za admina nebi mu dao nista lol decko ima samo 39 postova neki likovi imaju 400 pa nemaju nista, ako je on tako dobar i ako tako puno pomaze neka prvo skupi postova pa nek se javi ovako izgleda kao da je doso samo po admina a i vidi se da je ovo dogovor da ga pohvalis
Postovi ne mere coveka. Ja sam ovde imao 1400+ postova i 54 dana provedena
A svejedno ovo lock. Nebih bio niti admin niti smod odbio sam korisnik uklonjen!a za to odbicu i na drugim mestima :P

Opet kazem, nisam rekao da moras biti Admin.
Svejedno nikakve pozicije necu prihvacati osim kada nekad budu prijave za moderatora pa se opet prijavim.
I dosta ovo su gluposti neka neko lock-a

Gagi je odlican lik i zasluzi je s.mod.


Ali makaveli ovo je jadan potez sto se tebe tice jar znam svrhu otvaranja ove teme :D
Zene i Alkohol !

Citat: Baraba ! poslato Decembar 31, 2011, 15:18:05 POSLE PODNE
Ali makaveli ovo je jadan potez sto se tebe tice jar znam svrhu otvaranja ove teme :D

Hahhahahahhahahahaha :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sta je smejsno gotti mozda i ti znas posto je to jednim djelom vezeno i za tebe
Zene i Alkohol !

Moje miÅ¡ljenje je da je tu administracija da brine o tim stvarima, a ne ti.  Ne vidim, ako on pomaže da dobije neki rank na forumu onda mu ga ne bi dao jer to nije cilj. Nitko ovdje nije pod prislom svatko piÅ¡e i radi Å¡ta ga volja, a ako on pomaže i ako je cijenjen na forumu ne treba onda znaćiti da bi bio dobar smod ili administrator ili bi mu od značenja bio neki rank novi kao Å¡ta ti predlažeÅ¡ iskreno mislim da je ova tema čista glupost to ne znaći da kažem da ga NE TREBA nagraditi ali mislim da ti o tome ne trebaÅ¡ voditi brigu.
Kristijan Stipić

Mozete vi njemu nudtit sta ocete, on ce vas sve odbiti ;) Inace Gagi je dobar u PAWNo i zna pomoci oko toga, a vako ko covek je ..Pip... ;)
Poslednja Izmena: Decembar 31, 2011, 15:33:38 POSLE PODNE od S.Lepotic

Mr.Gagi

Citat: ExtremePower poslato Decembar 31, 2011, 15:30:08 POSLE PODNE
Moje miÅ¡ljenje je da je tu administracija da brine o tim stvarima, a ne ti.  Ne vidim, ako on pomaže da dobije neki rank na forumu onda mu ga ne bi dao jer to nije cilj. Nitko ovdje nije pod prislom svatko piÅ¡e i radi Å¡ta ga volja, a ako on pomaže i ako je cijenjen na forumu ne treba onda znaćiti da bi bio dobar smod ili administrator ili bi mu od značenja bio neki rank novi kao Å¡ta ti predlažeÅ¡ iskreno mislim da je ova tema čista [cenzura]ost to ne znaći da kažem da ga NE TREBA nagraditi ali mislim da ti o tome ne trebaÅ¡ voditi brigu.
U potpunosti se slazem sa tobom :)
Poslednja Izmena: Decembar 31, 2011, 15:36:53 POSLE PODNE od Mr.Gagi