Prijetnja Banom

Započeo zanda55, Decembar 30, 2011, 14:26:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Upravo me jedan Lik na fejsu (Mario:Stričević) pito jel se ja na ovom formumu zovem Petar_Black ja sam mu odgovorio ne ja se na forumu zovem Zanda55
i on meni kaze da cu dobit ban radi kicenja tudjim prejem navodno da sam nekome ukro skriptu ili nezz kaj i da sam ju prestavio kao svoju pa me zanima koju skriptu ?? LoL ni jedan GM nisam objavio ,objavio sam 2-3 FS koje su cisto moje pa me zanima ! el cu dobit ban ? i zanima me koju sam skriptu uzeo !!
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

odi na fejsbuk, i rjesi to sa njim, ovo nas stvarno nije zanimalo
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Decembar 30, 2011, 14:30:19 POSLE PODNE
odi na fejsbuk, i rjesi to sa njim, ovo nas stvarno nije zanimalo

bas ba jbe se i adminima sto je on na fb napiso

ma kak na fb kad me bloko pa se nadam da ce se ovdje javit i barem mi se ispricat :S
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Snich

Sto se takvi, to se ne tice ovog foruma, ali dajte momku jedan pozitivan komentar! Jedva cekate da napisete "alo, ajde citaj pravila" ili "ne tice se to ovog foruma" ... niko nece napisati jedan pozitivan komentar, pa i na pozitivan nacin napisati da je ovo forum za obuku skriptera a ne za FB pretnje.

Care, ne slusaj tog pajsera s FB stranice, ako nema dokaze nemoze ti nista, a ti se nista ne brini ako znas da nisi kriv. ;)

Citat: [FG] Snich_Wolf poslato Decembar 30, 2011, 14:34:46 POSLE PODNE
Sto se takvi, to se ne tice ovog foruma, ali dajte momku jedan pozitivan komentar! Jedva cekate da napisete "alo, ajde citaj pravila" ili "ne tice se to ovog foruma" ... niko nece napisati jedan pozitivan komentar, pa i na pozitivan nacin napisati da je ovo forum za obuku skriptera a ne za FB pretnje.

Care, ne slusaj tog pajsera s FB stranice, ako nema dokaze nemoze ti nista, a ti se nista ne brini ako znas da nisi kriv. ;)

hehehehe hvala kaj si na mojoj strani i ovo mi je pomoglo ko je*e njega nisam kriv nemoram se ni bojat ;)
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

cristiane

Ma pusti takve priče, ako te on može banati, neka te banna, al ne može, pa tako da nemaš razloga da se bojiš. Ako mi dobijemo prijavu sa dokazom da si učinio nešto protiv pravila, mi ćemo te sankcionisati, ako nisi ništa učinio, nemaš razloga za brigu.