ProGaming RolePlay IP: 188.40.57.132:7797

Započeo eldarek22, Decembar 29, 2011, 21:46:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eldarek22

DObar dan samorei i samperice
Otvoren je novi samp server.Server je odlican.
IP:188.40.57.132:7797
Forum: pgr-samp.forumcroatian.com


Spawn je na kolodvoru.Kolodvor je lijepo uredjen.Ima jedan mali kafic koji je luksuzan.
Na serveru imam oko 17 organizacija,bandi i mafiji.
Imamo oko 20 poslova.Imam neko poslove koji su jako rijetki na serverima npr. drvosjeca i elektricar.
Na forumu su otvorene prijave za ldiere a za GS smo zatvorili jer ih  se dosta prijavilo...Ako ce biti vise igraca na serveru nego dosada opet ce se prijave otvoriti
Do sada samo najvise imali 20 igraca a server je tek 2 dana otvore.Zanas je to veliki uspjeh.
Admini i GSovi:
Na serveru imamo 6 levela admina (  admin level 1,2,3,4 ,1337 i head odnosno 1338)
4 GS levela (  GS level 1,2,3,4 )
Kad je Gs na duznosti ( /GSON ) iznda glave mu zelenim slovima pise: Na GS duznosti ( Ne ometaj  )
A kad je Admin na duznosti ( /AON )  iznda glavemu plavim slivima pise: Na Admin duznosti ( Ne ometaj  )
Trazili smo nesto orginalno da nebi morali pisati na /o chet i odgovore na vas /reportove pa smo napravili komandu /apm
a GS ima komandu /gpm....
Kao na svakom RP serveru tako i kod nas ime mora biti u obliku Ime_Prezime.
Sto se mene tice mozete imati i dva prezimena
Jer u RL neki ljudi imaju i po dva prezimena pa vam ja dajem na vasu volju da mozete imati dva prezimena
Ono sto jos valja napomenuti da imamo jako jako dobar JUNK BUSTER ( Anti Chit ) .
Tako da ne pokusate citovati jer ce vas banati...A ako vas on ne bana mi cemo vas
Sto vise igraca dodje to ce biti potrebno vise GSova.....Svako ko dovede frendove dobit ce nagradu...Jedan aktivan igrac doveo sest igraca i dobio je admina
Sto jos reci ?
E da ..... Imamo salon motoa,automobila,plovila i letijelica..
Sutra cemo jos staviti da lider moze /izbaci i moze /sviclanovi...
Stavit cemo /offban i tako dalje da ne nabajam
Na serveru mozete imati sve po jedno znaci jedan auto,jedan moto,jedno plovilo,jednu kucu i jednu letjelicu
Imamo oko 200 do 250 kucu na buyu i dosta firmi....Sutra nam dolazi da kuca moze imati HC....i Da za svaku vasu donaciju dobijat cete PG Bodove ako donirate aza blagdane cvete dobiti pokloen...Sad ce te dobiti i za NOVU GODINU
POSJETITE NAS 

Morate imat plaćenu domenu da bi mogli reklamirat ovdje. :)

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




cristiane

A od mene katanac.
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2011, 22:11:34 POSLE PODNE od Koksildo