aHouse

Započeo S@gud, Februar 14, 2010, 13:36:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

moze mi neko dat link di da skinem aHouse Sistem


Citat: °|Chris|° poslato Februar 14, 2010, 13:37:27 POSLE PODNE
Citat: S@gud poslato Februar 14, 2010, 13:36:11 POSLE PODNE
moze mi neko dat link di da skinem aHouse Sistem

Evo ti..
http://pastebin.com/f189fe528

Ja imam problema sa time :S, "fatal error 100: cannot read from file: "dutils"  :-\
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

nastoe

pa stavi #include <dutils>

a ako ti nema u pawno->include toga dutils.inc onda skini najnoviji pawno sa svim includeovima...

Može meni netko objasnit kako namjestit da ne spamma kad doÄ'em na ikonicu, nego samo jednom napiÅ¡e.
Ja kada doÄ'em na ikonicu mi stalno spamma tko je vlasnik sve dok se ne maknem sa ikonice.

nastoe

Citat: GloomYâ,,¢ poslato Februar 18, 2010, 21:19:45 POSLE PODNE
Može meni netko objasnit kako namjestit da ne spamma kad doÄ'em na ikonicu, nego samo jednom napiÅ¡e.
Ja kada doÄ'em na ikonicu mi stalno spamma tko je vlasnik sve dok se ne maknem sa ikonice.
to moras na jedan drugaciji nacin skriptanja napraviti tj. moras imenovati pickup (ako sam dobro skuzio sta hoces)
npr.

new imepickupa; <<< to ispod #ncludes

sada ako oces kada se igrac spawna da nastane pickup, ovo mozete napraviti i na OnPlayerConnect zavisi o potrebi

public OnPlayerSpawn(playerid) i sada ispod toga imepickupa = CreatePickup(1239, 1, 2015.9264,1181.4647,10.8203, -1);


i sada ono najbitnije

public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid)
{
    if(pickupid == imepickupa) SendClientMessage(playerid, 0x00FF0AFF,"Imenovanje pickupa tutorijal, BASIC");
return 1;
}


i to ti je npr. kada igrac dode na pickup po imenu "imepickupa" znaci samo na taj pickup samo na njemu ce se prikazati ova poruka.... to ti se zove imenovanje pickupa

sretno, znam da je ovo offtopic ali sam bar pomogo  ;D

Hvala ti puno, pomoći će mi jako, Stvarno si kralj. ;)