Citaj ;)

Započeo Sandek_Biscic, Decembar 25, 2011, 23:53:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sandek_Biscic

Prvo sto zelim reci, POCIVAJ U MIRU HAWKS!
Kao drugo Izvinite ako cu sta Vrijedati (Sovati)

Kako da vas nije sram a pogotovo tebe Djuro? Covjek Umro a tebe BOLI DA IZVINES KU*AC da bi barem napravili kakav Video za covjeka koji je pomagao na ovom FORUMU, ne ti moras voditi onaj Usran* CH i vodi ga ;)
A tu se vidi tvoje postovanje do covjeka.
Ovaj Forum nije Opce Napravljen kao pomoc Skriptanja vise bi ja dao naslov ovom forumu "CH", poserem se ti na otaj CH i ovih 400 Igraca botova ;) A svi ovi Korisniki na ovum forumu su tvoji GuzoLjubci, da te brane a svi imaju u mozgu, da si papaK No Liferski ;) 23 Godina po cjele dane na kompu ;) Nek te malo zaboli u srcu, kako mozes biti takav ;)
PROTJERAN JE BIO Corr.! ZASTO? jel se bojis da ces izgubit igrace kad dodje LIRP ;) Pa to ce se i desiti ;)
nije protjeran bio jer je sam IZASO IZ OVOG USRAN*OG foruma jer nemoze gledat takva go*vna kao sto si ti ;)
Jos jednom Idi i ti i CH u Guzi*cu ;) Jadan si i ti i CH i nek imas tolko igraca to ti ne pomaze "U karakteru si NULA"

Tolko od mene ;)

Nek popijem ban, nezanima me ;) Zelim samo ljudima pokazati Kakvo Govn*o si ustvari ti i CJELI CH! PEACE!

Na Zivace mi ide kad svi znaju, da sam u pravu a niko nema muda kazati "Ovo je istina" Jer se bojite Noliferskos Papca tako zvanog "DjuRoKuRo" =)


HAWKS RIP !!! <3 ZAUVJEK U SRCU <3

http://www.youtube.com/watch?v=uQEyCuiOsfw
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 00:23:08 PRE PODNE od PST ;)


Sandek_Biscic

Tebi je dosta, da soclanu kazes "RIP"? Jel mu tako tesko uzet 20Minuta vremena i napraviti jedan VIDEO za njega.
A ZA CH moze uzet 50000 Dana? c-c-c-c nema srca !

Opet se nadje neki retard da sere. Prvo Corr. je oteran zbog svojih nacistickih [cenzura]osti, svaki dan je stavljao onog Tomsona i vredjao Srbe osim toga nista nije radio! Hawks je umro, prije toga ste se svi ljutili na njega ako vam je zakljucavao temu ili nesto pljuvali ste po njemu bukvalno a sada kada je umro odma "JAO JAO ZAO MI JE JOJ RIP" ovo ono, da nije umro ne bi se ovo ni desilo. O kakvom ti videu pricas? Sta djuro ima koji [cenzura] veze sa njim, naci nije ga ni poznavao ni nista dovoljno je sto je rekao RIP na forumu i izrazio svoju sucut, sta ti mislis da ce on sada ici na sahranu detetu koje ne zna?

Voleo bih da ne dobijem ban ali moram ovo napisati.Ne znam kako je taj Hawks mogao da se obesi samo tako bezveze, to samo mogu maloumni ljudi, svako ima problema u zivotu ali to nije razlog da se ubije. Svaki problem je razresiv na svoj postupak. I meni dodjem da se ubijem i sta cu stime postici? Volim svoj zivot iako me neki ljudi sprecavaju u tom, kada nadjem svoj posao i svoj stan pocecu da zivim i radim sta hocu.On je takodje bio "NOLIFER"koji je bio stalno po forumima i nije ni cudo sto se prica da se ubio zbog Edimaxa, samo sto se vi ne mozete pomiriti stim.

To je to od mene.
R.I.P HAWKS sta da kazem... zao mi je ali je i jadno u svakom slucaju!
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 00:36:57 PRE PODNE od [LH]Prozivka

Sandek_Biscic

Citat: [LH]Prozivka poslato Decembar 26, 2011, 00:35:35 PRE PODNE
Opet se nadje neki retard da sere. Prvo Corr. je oteran zbog svojih nacistickih [cenzura]osti, svaki dan je stavljao onog Tomsona i vredjao Srbe osim toga nista nije radio! Hawks je umro, prije toga ste se svi ljutili na njega ako vam je zakljucavao temu ili nesto pljuvali ste po njemu bukvalno a sada kada je umro odma "JAO JAO ZAO MI JE JOJ RIP" ovo ono, da nije umro ne bi se ovo ni desilo. O kakvom ti videu pricas? Sta djuro ima koji [cenzura] veze sa njim, naci nije ga ni poznavao ni nista dovoljno je sto je rekao RIP na forumu i izrazio svoju sucut, sta ti mislis da ce on sada ici na sahranu detetu koje ne zna?

Voleo bih da ne dobijem ban ali moram ovo napisati.Ne znam kako je taj Hawks mogao da se obesi samo tako bezveze, to samo mogu maloumni ljudi, svako ima problema u zivotu ali to nije razlog da se ubije. Svaki problem je razresiv na svoj postupak. I meni dodjem da se ubijem i sta cu stime postici? Volim svoj zivot iako me neki ljudi sprecavaju u tom, kada nadjem svoj posao i svoj stan pocecu da zivim i radim sta hocu.On je takodje bio "NOLIFER"koji je bio stalno po forumima i nije ni cudo sto se prica da se ubio zbog Edimaxa, samo sto se vi ne mozete pomiriti stim.

To je to od mene.
R.I.P HAWKS sta da kazem... zao mi je ali je i jadno u svakom slucaju!


Sta je to Corr. Imao Nacionalistickog? Zar sad covjek nesmije slusat pjesme koje on voli?
A oko Retarda necemo pricati Jer svi znamo ko je retard ke*vu ti jebem ;)

I opet se nadje jedan Papak Kao sto si ti ;) Jeb*o te djuro a ti njega u Prkno ;)
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 00:51:51 PRE PODNE od PST ;)

Naravno da moze, ali sto je brisao onda Srpske pesme (naprimer)!
Necu da se raspravljam, sve u svemu postujem Djuru i to je to!

Pozz!

Zanimljivo je gledati kako maloumna bića pričaju o ljudima koji su uspeli u nečemu, a u isto vreme ih blate jer su ljubomorni što oni nisu sposobno za nešto takvo.

Ovo je Balkan Samp, administracija je omogućila da u odreÄ'enoj temu možete izraziti saučešće sa ovim tragičnim dogaÄ'ajem koji se desio, zaÅ¡to glumite i prepirete se na tu tragičnu temu? Hoće li to vratiti tog momka? Hoće li Đuro propasti sa ovom vaÅ¡om temom??

Ajde izaÄ'ite malo napolje okrenite se oko sebe pa ćete pojedini shvatiti kako ste NIKO I NIÅ TA!
Poslednja Izmena: Decembar 26, 2011, 01:15:36 PRE PODNE od [TX] Talavander
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Naravno da sam neko i nesto u realnom svetu, ali na internetu ne pokusavam niti cu nikada biti neko i nesto!
Izjasnio sam samo svoje misljene i pozz, ne zelim ban dobiti jer mi ovaj forum stvarno mnogo znaci!