[GE] Grand Evolution Role-Play

Započeo [SA] 'Ace !, Decembar 24, 2011, 19:25:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Puma

Docicu na server :) volim SF a i kolko ja vidim CL Edit <3 :)
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2011, 08:17:37 PRE PODNE od Skillz


Hvala svima
i nije CL edit mozda ima nekih slicnosti kao na CL
osnovna scripta je Faction Game

Citat: [GE] Palic poslato Decembar 29, 2011, 11:45:02 PRE PODNE
Hvala svima
i nije CL edit mozda ima nekih slicnosti kao na CL
osnovna scripta je Faction Game
pa CL je edit FGa

Citat: |W| KombinatoRâ,,¢ poslato Decembar 29, 2011, 12:09:21 POSLE PODNE
Citat: [GE] Palic poslato Decembar 29, 2011, 11:45:02 PRE PODNE
Hvala svima
i nije CL edit mozda ima nekih slicnosti kao na CL
osnovna scripta je Faction Game
pa CL je edit FGa
Neznam cega je CL edit..
ja sma kao osnovnu uzeo FG..
Iako to i nije vazno.

Puma


Citat: Skillz poslato Decembar 29, 2011, 13:05:44 POSLE PODNE
oke oke po Loginu sam mislio isti je bio nas :)
Ma dobro ionako svi logini izgledaju slicno
ime prezime
forum
dali ima acc
dobrodosli i tako to ;D 8)

Server je odlican..svidjaju mi se cjene,...samo nastavite tako msm da cete uspjet.



-Yakuzze:

Ne zovu se Yakuzze,već Yakuze.Drugo,Yakuza je jedan veliki organizovani kriminal sindikata koji sačinjavaju tu jednu veliku specifičnu cjelinu.Znači Yakuze čine manji sindikati ili tzv. klanovi (Yamaguchi-gumi,Sumiyoshi-kai,Inagawa-kai - iz pravog života).Logično je bilo da si stavio da umjesto Yakuza bude ime nekog od ovih klanova.Ovo Å¡to si stvorio nije RP,i ne sviÄ'a mi se.(Savjet je dobronamjeran,nhf)


-Crips:

Afro-Američka banda rasprostranjena Å¡irom Amerike.Nisu svi Cripsi isti,oni možda jesu Cripsi no žive u različitim kvartovima (tj. hoodovima kako ih oni nazivaju) i  tako su dobili ime po tim kvartovima u kojim žive(većina). (npr. Nutty Blocc,Rollin 60's,N-Hood-Rollin 60's,19th Street,Hoover ,29th Street GBC).Znači Cripsi su sačinjeni od manjih setova.

Što se tiče organizacija 3/10.


Ostatak servera nije loš,no niste baš "high RP" server,jer takvog na Balkanu skoro i da nema (poznajem isključivo 1,no neću da navodim koji je to).To nije problem samo vaš,već i mnogih drugih "RP" servera jer su vlasnici neinformisani i nemaju iskustva u onome što prave.



Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 11:48:38 PRE PODNE od Danilo x)

Citat: Danilo x) poslato Januar 07, 2012, 11:36:05 PRE PODNE
-Yakuzze:

Ne zovu se Yakuzze,već Yakuze.Drugo,Yakuza je jedan veliki organizovani kriminal sindikata koji sačinjavaju tu jednu veliku specifičnu cjelinu.Znači Yakuze čine manji sindikati ili tzv. klanovi (Yamaguchi-gumi,Sumiyoshi-kai,Inagawa-kai - iz pravog života).Logično je bilo da si stavio da umjesto Yakuza bude ime nekog od ovih klanova.Ovo Å¡to si stvorio nije RP,i ne sviÄ'a mi se.(Savjet je dobronamjeran,nhf)
u RL yakuza ima znacenje mafia ili u japanu klan !
ON : sretno  :)

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 07, 2012, 11:48:38 PRE PODNE
Citat: Danilo x) poslato Januar 07, 2012, 11:36:05 PRE PODNE
-Yakuzze:

Ne zovu se Yakuzze,već Yakuze.Drugo,Yakuza je jedan veliki organizovani kriminal sindikata koji sačinjavaju tu jednu veliku specifičnu cjelinu.Znači Yakuze čine manji sindikati ili tzv. klanovi (Yamaguchi-gumi,Sumiyoshi-kai,Inagawa-kai - iz pravog života).Logično je bilo da si stavio da umjesto Yakuza bude ime nekog od ovih klanova.Ovo Å¡to si stvorio nije RP,i ne sviÄ'a mi se.(Savjet je dobronamjeran,nhf)
u RL yakuza ima znacenje mafia ili u japanu klan !
ON : sretno  :)
:D

Znači onda u Japanu je klan Yakuza sastavljen od klanova Yamaguchi-gumi itd..Pa razmisli malo.
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 11:50:58 PRE PODNE od Danilo x)

rekao sam yakuza ima znacenje klan u japanu
dok u svijetu znacenje mafia  :)

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 07, 2012, 11:50:51 PRE PODNE
rekao sam yakuza ima znacenje klan u japanu
dok u svijetu znacenje mafia  :)
Pogledaj šta sam napisao,i pogledaj šta si ti napisao pa ćeš shvatiti,nadam se.





Btw. neka vam je sa srećom,i eto da pružite dobru zabavu na serveru ako ništa drugo.
Poslednja Izmena: Januar 07, 2012, 11:51:57 PRE PODNE od Danilo x)