Skriptanje

Započeo S@gud, Februar 13, 2010, 15:04:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja se u to skriptnje nis ne kuzim a tu jos nisam nista naso da mi pomogne pa se nadam da ce te mi putem odgovora pomoc. Zanima me koji program da koristim i kako da naprimjer nekoj kuci promjenim unutarnji i vanjski izgled, nadam se da cete mi pomoc. :P :-[ :-\
Ak ima koji link koji to objasnjava, za sada me samo kuce zanimaju...
Poslednja Izmena: Februar 13, 2010, 15:06:12 POSLE PODNE od S@gud

ako bas nista ne znas predlazem ti da ne pocinjes uopste :S

a sto kazes da nisi naso nista sto moze da ti pomogne na ovo forumu, varas se.... onda ne znas lepo da trazis ... proveri sve ponovo :S :-\

Citat: SOaD poslato Februar 13, 2010, 15:06:18 POSLE PODNE
ako bas nista ne znas predlazem ti da ne pocinjes uopste :S

a sto kazes da nisi naso nista sto moze da ti pomogne na ovo forumu, varas se.... onda ne znas lepo da trazis ... proveri sve ponovo :S :-\
zakaj da uopce ne pocinjem zanima me to zelim barem nekaj naucit

Citatako bas nista ne znas predlazem ti da ne pocinjes uopste :S

a sto kazes da nisi naso nista sto moze da ti pomogne na ovo forumu, varas se.... onda ne znas lepo da trazis ... proveri sve ponovo :S

Sta ti mislis da su svi koji su POCINJALI scriptat znali pa naravno da su se negdje naucili a decka zanima scriptanje tj oce scriptat i zasto nebi i on kao i svi ostali toliko od tvoje pomoci
Ovdje mozes naucit vrlo dobro scriptat:http://wiki.sa-mp.com/

Nadam se da sam ti malo pomogao.

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....


nea problema

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Malo potrazi tu kod nas na forumu imas dosta toga za pocetnike sto se tice skriptanja i sve ti je prevedeno na nas jezik...


r4z0r

Imas mnogo , mnogo tutoriala za pocetnike . Idi od tutoriala do tutoriala i pokusavaj skuzit sta se stvarno pokazuje u njima . Vremenom ces sve skuzit i postat ces relativno dobar skripter .

Lock