[POMOC]a_npc

Započeo turky_zdencek, Decembar 19, 2011, 19:11:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Classic Life RolePlay
Detaljan opis problema: Pa ja sam pocetnik u skriptanju i malo se igram s tim, i sad htio sam tu skriptu osposobit samo sam ju skinuo i nisam ništa radio u njoj i idem compile i javi mi fatal error ˝a_npc˝ i sad ne kužim kaj da napravim? ako neko može pomoc?
Dio skripte:
CitatC:\Users\Administrator\Desktop\SAMP(i sve vezano uz njega)\Classic Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(10) : fatal error 100: cannot read from file: "a_npc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

skini INC a_npc i ubaci ga u include folder
Klikni me njezno !

Citatskini INC a_npc i ubaci ga u include folder
Klikni me njezno !
Jesam i opet isti error ništa se nije promijenilo?

Otvori pawno.exe/file/open/tvoj_game_mode/F5(compile)
Poslednja Izmena: Decembar 19, 2011, 20:21:37 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

CitatC:\Users\Administrator\Desktop\SAMP(i sve vezano uz njega)\Classic Life RolePlay\gamemodes\CLRP.pwn(10) : fatal error 100: cannot read from file: "a_npc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Evo opet isti Error, al mi nije jasno zato kaj nisam niÅ¡ radio u skriptni ni u nicemu tu kak sam skinuo tu skriptu tak sam ju raspakiro compile i nece uvjekt taj error....  :'( :'( :'( :'( :'( :'(


a_npc.inc skini ubaci u pawno/includes i pokreni pawno ,tece ti onda ;)

Jesam, i mi ne izbaci ni jedan error, ali kad kliknem ˝samp-server˝ kad otvori cmmd piše mi: ˝ script[gamemods/mod.amx]: Run time error 19: file or function is not found ˝
A kad sam išo compile u pawno ne izbaci mi ni jedan error i normalno se napravio mod.amx , kak to riješit?