[GM]GodFather

Započeo John_Macklain, Decembar 18, 2011, 13:12:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

GF editove ne vrijedi vise radit ...
ja sam to tek sad shvatio i krecem od 0 radit
msm da se tako najbolje uci makar vi radili god danan bit ce bolje optmiziran nego GF edit  :)

Citat: Dr.Ninexâ,,¢ poslato Januar 07, 2012, 16:54:24 POSLE PODNE
GF editove ne vrijedi vise radit ...
ja sam to tek sad shvatio i krecem od 0 radit
msm da se tako najbolje uci makar vi radili god danan bit ce bolje optmiziran nego GF edit  :)
kakve to veze ima sa ovom temom?

jos post koji nema veze sa temom i lockam.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ovo ti je samo   objavljeno sve si skino i na svoj si  dwl stavio link i dao ..i eto to je lahko
Ima ti ovakav GM ... ovo ti je kradja sazluga.. a i nijke tvoj gm.


Citat: eLMaestro poslato Januar 07, 2012, 21:32:41 POSLE PODNE
Ovo nije nista mogo sam i ja naci link i samo ga opisati mod nije tvoj -.-

CitatCredits(Svi drugi koji su vam pomogli i sl.):Nije moj mod...Ja sam ga nabavio pa ako ko treba neka uzme

Nije ni rekao da je njegov, objavio ga je jer ih njih dosta traži ovaj mod -.-
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D


Eagle Luka

E ja imam onaj obicni samp srv i modove to izbrisem ono fileskripts i to i ostanu prazni folderi,i ja koripram ove stvari iz gf al nece da mi radi moze li mi neko pojasniti kako da to sredim ,unapred hvala


Citat: Eagle Luka poslato Januar 08, 2012, 13:43:17 POSLE PODNE
E ja imam onaj obicni samp srv i modove to izbrisem ono fileskripts i to i ostanu prazni folderi,i ja koripram ove stvari iz gf al nece da mi radi moze li mi neko pojasniti kako da to sredim ,unapred hvala
vjerovatno imas samp 0.3d
jednostavno skini SAMP server za windowse i ovaj mod
stavi u mapu di ti je server mod i vola radit ce
btw moras u server.cfg zamjenit ovo

gamemode0 grandlandc 1

s ovim

gamemode0 gf 1

Eagle Luka

E moze li neko stavit ceo mod sve molim vas meni nece da radi ovo ,unapred hvala :)

Mod kao Å¡to je neko gore napisao nije njgeov i Å¡to se sad svaÄ'ate ako očete mod uzmite ako ne nemojte mod je izvanredan ako ga znate iskoristiti 10/10




Možeš objaviti onaj CLRP edit?

Citat: Black_Jack poslato Januar 08, 2012, 18:33:04 POSLE PODNE
Mod kao Å¡to je neko gore napisao nije njgeov i Å¡to se sad svaÄ'ate ako očete mod uzmite ako ne nemojte mod je izvanredan ako ga znate iskoristiti 10/10




Možeš objaviti onaj CLRP edit?



Hvala a za CLRP edit dali mogu objaviti pa mogu samo neznam dali će mi moderatori dozvoliti neka neko napiše dali smijem pa ću ja objaviti


ee mene zanima da li mi mos reci kako ja kao admin kad se sve postavim, i stavim se za lidera neke org i sad ocu nekog pozvat da bude u org, sta da upisem probavao sam /invite nece. neznam vise koja. i kako se na classic life roleplay , miami gaming pozove nekog u bandu /invite nije. Hvala

Citat: Martinovic1 poslato Januar 08, 2012, 19:55:06 POSLE PODNE
ee mene zanima da li mi mos reci kako ja kao admin kad se sve postavim, i stavim se za lidera neke org i sad ocu nekog pozvat da bude u org, sta da upisem probavao sam /invite nece. neznam vise koja. i kako se na classic life roleplay , miami gaming pozove nekog u bandu /invite nije. Hvala

Za GF-neznam
A ako koristiš moj edit CLRP onda je /ubaci a da vidiš lider komande sam napravio /LH