(Madagaskar RolePlay) Otok

Započeo Hitman, Decembar 16, 2011, 12:27:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uvod

Kako su na skoro svakom serveru kuće na istim mjestima, ja sam odlučio malo promjeniti i preselit se na otok  :D



Slike







Kraj

Odlicna!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Mogao si jos koju sliku,no oK!

Mapa je dosta dobra,samo malo isfuran ovaj dizajn,ako me shvatas,bilo bi dobro raditi sa onim 0.3c objektom plaza ostrva.

9/10!

Super 10/10
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D


Zlatan_Ibrahimovic

dobro je ovo...Svidja mi se,unikatno je.Jer ima otok itd. takav serv treba neko da otvori s otokom :D


Unikatno, odlično, sviÄ'a mi se. 10/10

Citat: ...Neno... poslato Decembar 16, 2011, 13:09:07 POSLE PODNE
Mogao si jos koju sliku,no oK!

Mapa je dosta dobra,samo malo isfuran ovaj dizajn,ako me shvatas,bilo bi dobro raditi sa onim 0.3c objektom plaza ostrva.

9/10!

Ni meni se ne svidja dizajn, ne zato sto je isfuran, negojednostavno mi se ne svidja, ostrvo nijedno nije na stijenama na svim dijelovima skoro.

A Neno, moze ID nekog ostrva, ali da je onako veliko, sa 0.3c objektima?
Last nick: Vectro64


Slazem se sa Makaveliem



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.



super izgleda 10/10

ali, malo nije dobar ovaj pijesak i ovo drvece...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Hvala
Poslednja Izmena: Decembar 17, 2011, 15:35:46 POSLE PODNE od [AG] нιтмαη.ιηc